Wygraj egzemplarze „Listy nieobecności” Michała Pawła Urbaniaka [ZAKOŃCZONY]

12 lipca 2020

Wspólnie z Wydawnictwem Mova przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać egzemplarze debiutanckiej powieści Michała Pawła Urbaniaka zatytułowanej „Lista nieobecności”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze pełnej niedopowiedzeń, szczegółów oraz znaczeń opowieści o przemijaniu i niezrozumieniu, które prowadzi do tragedii. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile polskich debiutów książkowych (niekoniecznie beletrystycznych) ukazało się do tej pory (do 12 lipca) nakładem Wydawnictwa Mova? Podaj tytuły i nazwiska autorów.

_
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Nakładem Wydawnictwa Mova ukazały się do tej pory (do 12 lipca) 4 polskie debiuty książkowe: „Aż do śmierci” Darii Górki, „No pasa nada! Nic się nie dzieje” Beaty Kowalik, „Operator 112. Relacja z centrum ratowania życia” Romana Klasy i… „Lista nieobecności” Michała Pawła Urbaniaka.

Egzemplarze powieści „Lista nieobecności” Michała Pawła Urbaniaka otrzymują:

Bernard Saladra,
Eliza Dzioba,
Anna Szrymska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.
_

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Michał Paweł Urbaniak – Lista nieobecności”.
Zakończenie konkursu w piątek, 24 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Artur Hnat nie żyje. Teraz jego bliscy muszą zmierzyć się z tym, co pozostawił. Zuzanna zatraca się w cierpieniu po stracie męża. Syn, Krzysztof, jest spragniony miłości, ale ta staje się dla niego trucizną. Jego partner Jakub nie znajduje ocalenia w związku i podświadomie dąży do autodestrukcji.

„Lista nieobecności” jest portretem dramatów, które są zakorzenione głęboko w duszy i nie sposób ich się pozbyć. Artur chce uciec od tragicznej przeszłości; zimna, rzekomo niezdolna do miłości Zuzanna pragnie żyć poza kręgiem śmierci; Krzysztof szuka ocalenia od samotności, a Jakub – bezpieczeństwa.

Codzienność bohaterów jest podszyta mrokiem i pragnieniem szczęścia na przekór wszelkim niepowodzeniom. Czy istnieje fatum i niektórzy są zwyczajnie skazani na życie naznaczone lękiem? A może wszystko jest winą człowieka?

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe