Wygraj egzemplarze książki „Pięć ran” Kirstin Valdez Quade [ZAKOŃCZONY]

21 sierpnia 2023

Wspólnie z Wydawnictwem Znak przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieściowego debiutu Kirstin Valdez Quade zatytułowanego „Pięć ran”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze poruszającej opowieści o przełomowym roku z życia pewnej latynoskiej rodziny, mieszkającej w Nowym Meksyku. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Do czego nawiązuje tytuł powieści Kirstin Valdez Quade – „Pięć ran”?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Tytuł powieści nawiązuje do pięciu ran Jezusa Chrystusa, odniesionych podczas ukrzyżowania.

Egzemplarze książki „Pięć ran” otrzymują:

Bartłomiej Kurzyk,
Kinga Żelazowska,
Aleksandra Nycz.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Kirstin Valdez Quade – Pięć ran”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 31 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: W miasteczku Las Penas trwa Wielki Tydzień, kiedy szesnastoletnia Angel ucieka z domu matki do ukochanej babci, Yolandy, i ojca, Amadeo, którego praktycznie nie zna. Dziewczyna wie, że zjawia się pod ich drzwiami nie w porę. Jej ogromny brzuch sugeruje bowiem, że to już ósmy miesiąc.

Nikt nawet nie podejrzewa, że Yolanda zamierza tuż po powrocie z wakacji w Las Vegas zebrać swoją rodzinę przy jednym stole, podać im najlepszy świąteczny obiad w życiu, a następnie poinformować, że umiera na złośliwego guza mózgu.

Kirstin Valdez Quade, której opowiadania okrzyknięto na łamach „New York Timesa” arcydziełami, w swoim debiucie snuje poruszającą opowieść o przełomowym roku z życia pewnej niezwykłej kilkupokoleniowej rodziny.

Historię miłości, poświęcenia i codziennych prób ratowania naszych bliskich, które z góry skazane są na porażkę. Ale może nie zawsze?


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe