Wygraj egzemplarze książki „Eve w Hollywood” autorstwa Eve Babitz [ZAKOŃCZONY]

29 października 2021

We współpracy z Wydawnictwem W.A.B. przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Eve w Hollywood” autorstwa Eve Babitz.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze wspomnień jednej z najpopularniejszych postaci Los Angeles lat 70. , która w elegancki, zabawny i niemalże filmowy sposób dokumentuje życie kalifornijskiej bohemy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jak nazywa się wybitny kompozytor, który był ojcem chrzestnym Eve Babitz? (2) Mówi się, że jedno z nagrań The Doors inspirowane było postacią Eve Babitz. Jaki tytuł nosi ten utwór?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Ojcem chrzestnym Eve Babitz był wybitny kompozytor Igor Strawiński. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (2) to: Nagranie The Doors, które inspirowane było postacią Eve Babitz, nosi tytuł „L.A. Woman”.

Egzemplarze książki „Eve w Hollywood” autorstwa Eve Babitz otrzymują:

Karolina Bruns,
Dominik Senczyk,
Karolina Kiryjczuk.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Eve Babitz – Eve w Hollywood”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 8 listopada, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Wspomnienia jednej z najważniejszych postaci bohemy lat 70. Stanów Zjednoczonych. Legendarny list miłosny skierowany do Los Angeles, napisany przez najbardziej czarującą córkę tego miasta, wypełniony portretami gwiazd rocka w Chateau Marmont, surferów w Santa Monica, prostytutek na Sunset Boulevard oraz Rosie – ukochanej kotki autorki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe