Wygraj egzemplarze kryminału „Północna zmiana” Hanny Greń [ZAKOŃCZONY]

23 marca 2021

Wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki „Północna zmiana” autorstwa Hanny Greń.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze kryminalno-obyczajowej powieści, której akcja rozgrywa się w Polsce lat 80. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Kto jest pierwszym recenzentem książek Hanny Greń? (2) Jaki tytuł nosi debiutancka powieść Hanny Greń i w którym roku się ukazała?


Konkurs rozstrzygnięty. Odpowiedzi na pytania brzmią: (1) Pierwszym recenzentem książek Hanny Greń jest jej mąż – emerytowany policjant. (2) Debiutancka powieść Hanny Greń nosi tytuł „Cień Sprzedawcy Snów” i ukazała się w 2014 roku.

Egzemplarze książki „Północna zmiana” Hanny Greń otrzymują:

Justyna Tomczak,
Krzysztof Domański,
Piotr Drąg.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Hanna Greń – Północna zmiana”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 4 kwietnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Rok 1980. Inga Piątkowska staje u progu dorosłego życia z niemałym bagażem doświadczeń. Choć od samobójstwa jej przyjaciela minął rok, wciąż nie może się pogodzić ze stratą. Mimo licznych teorii, tajemnica śmierci Maćka pozostaje niewyjaśniona.

Inga próbuje otrząsnąć się z poczucia winy i poukładać swoje życie na nowo. W czasie wyjazdu służbowego młoda kobieta poznaje Brinka Speedmana. Kanadyjczyk przyjechał do Polski, aby odwiedzić nieznaną dotąd rodzinę i odnaleźć cenną pamiątkę po pradziadku. Co ciekawe, od pierwszego spotkania z Ingą mężczyzna nie może się pozbyć wrażenia, że dziewczyna wygląda dziwnie znajomo.

Gdy Speedman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, Inga zostaje uwikłana w sprawę jego zaginięcia. Od tej pory każda z trudem zdobywana wskazówka będzie na wagę złota.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe