Wygraj egzemplarze kryminału „Na gigancie” Petera Maya! [ZAKOŃCZONY]

10 października 2017


Wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszego kryminału Petera Maya zatytułowanego „Na gigancie”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści kryminalnej traktującej o tym, jak kształtują nas aspiracje i oczekiwania, a także jak ważną rolę w życiu każdego odgrywają przyjaźnie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Podobnie jak bohaterowie książki Peter May również w młodości chciał zostać muzykiem. Na jakim instrumencie gra pisarz?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Peter May – Na gigancie”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 23 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Peter May potrafi grać na gitarze, instrumentach klawiszowych, gitarze basowej i flecie. (Jeśli jednak ktoś wymienił tylko ten najważniejszy instrument, gitarę basową, też braliśmy jego odpowiedź pod uwagę).

Egzemplarze książki „Na gigancie” otrzymują:

Justyna Lenk,
Sonia Strychanyn,
Alicja Babiarczyk.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Peter May „Na gigancie”

Opis: Pięciu nastolatków z marzeniami. Pięć dekad strachu. Jedna mroczna prawda. „Uciekliśmy w pięciu tamtej brzemiennej w skutki nocy. Miało nas wrócić tylko trzech”.

Glasgow, 1965 rok. Jack Mackay nie wyobraża sobie nudnego, przewidywalnego życia. Ma tylko jedno marzenie: zostać znanym muzykiem. Ale nie zrealizuje go, jeśli zostanie w rodzinnym mieście. Wszystko, co ważne w branży muzycznej, dzieje się w Londynie ? tam są Rolling Stonesi, Beatlesi, The Who? Jackowi udaje się przekonać kolegów z zespołu, by uciec z domu i szukać szczęścia w stolicy.

Glasgow, 2015 rok. Sześćdziesięciosiedmioletni Jack nie ma odwagi spojrzeć wstecz na swoje szare, pełne niepowodzeń życie. Wciąż nękają go obrazy tego, co wydarzyło się przed pięćdziesięciu laty. Nie może uciec od dręczących go wspomnień. Londyn, 2015 rok. Nad ciałem martwego mężczyzny w nędznym mieszkaniu na East Endzie stoi bezlitosny zabójca. Nie odczuwa wyrzutów sumienia.

To, co pięć dekad temu zaczęło się jako niewinna pogoń nastolatków za marzeniami, dziś stało się koszmarem na jawie.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe