Wygraj egzemplarze kryminału „Diabelski krąg” Przemysława Borkowskiego

10 lutego 2024

Wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona proponujemy konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze najnowszego kryminału Przemysława Borkowskiego pt. „Diabelski krąg”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze pełnej napięcia powieści kryminalnej o zbrodni, kłamstwie i szaleństwie. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Ile książek z prokurator Gabrielą Seredyńską opublikował do tej pory Przemysław Borkowski? Wymień ich tytuły.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Przemysław Borkowski – Diabelski krąg”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 20 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Prokurator Gabriela Seredyńska wraca w rodzinne strony na pogrzeb ojca. Niespodziewanie ceremonia znacznie się opóźnia. Dodatkowo na terenie odziedziczonej posiadłości kobieta odkrywa ślady, które jej zdaniem świadczą o popełnionej zbrodni. Wbrew miejscowej policji i prokuraturze rozpoczyna nieoficjalne śledztwo. Podskórnie czuje, że w miasteczku dzieje się coś dziwnego. Coś, czemu warto się przyjrzeć. To przeczucie wzmacniają rozmowy z mieszkańcami. W oczach wielu z nich widać strach. Czego lub kogo się boją?

Śledztwo doprowadza Seredyńską do budzącego grozę miejsca w środku lasu oraz szokujących odkryć dotyczących jej własnej rodziny. A to dopiero początek wstrząsającej historii, w której karty rozdają ludzie oślepieni władzą i opętani pragnieniem zemsty.

„Diabelski krąg” to kryminał pełen silnych emocji, niepokojącego klimatu i nawarstwiających się tajemnic.


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe