Wygraj egzemplarze komedii kryminalnej „Nagle trup” Marty Kisiel [ZAKOŃCZONY]

14 czerwca 2022

Wspólnie z nowo powstałym Wydawnictwem Mięta przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści Marty Kisiel pt. „Nagle trup”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze komedii kryminalnej, rozgrywającej się w światku wydawniczym, autorstwa dwukrotnej laureatki Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Marta Kisiel kojarzona była przez lata głównie jako autorka humorystycznej fantastyki, ale to się zmieniło. Czy znasz jakieś inne komedie kryminalne – oprócz „Nagle trup” – które opublikowała Marta Kisiel? Wymień przynajmniej jedną. (2) Wydawnictwo Mięta to nowa marka na polskim rynku wydawniczym. Czy wiesz, kto założył oficynę, która opublikowała nową książkę Marty Kisiel?


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie (1) podawaliście takie tytuły, jak „Dywan z wkładką” oraz „Efekt pandy”. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (2) brzmi: Wydawnictwo Mięta założyły Agnieszka Trzeszkowska-Bereza oraz Katarzyna Zając (pisząca pod pseudonimem Katarzyna Berenika Miszczuk).

Egzemplarze powieści „Nagle trup” Marty Kisiel otrzymują:

Wiktoria Spaeth,
Jolanta Kuszyk-Kowalska,
Kamil Sokołowski.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Marta Kisiel – Nagle trup”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 26 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Kiedy spłoszony praktykant znajduje w toalecie świeże zwłoki redaktora współpracującego, w wydawnictwie JaMas nie robi to na nikim większego wrażenia. Ojca dyrektora zajmują głównie ciasteczka, dział redakcji walczy z rękopisem grozy, kierowniczka chce dotrwać do zasłużonej emerytury, a nowy szef promocji (bez handlu) doprowadza wszystkich na skraj apopleksji, usiłując wykreować bestseller momentalny. W tych oto warunkach dwaj zdezorientowani policjanci próbują dojść, kto wykończył Pawła Chojnowskiego. I to możliwie szybko, gdyż w kark dyszy im autorka wspomnianego bestsellera oraz była komendantka policji w jednej imponującej osobie. Bo mało co tak psuje kobiecie premierę jak męski trup na sedesie. Wszyscy są zgodni wyłącznie co do jednego. To nie ma sensu…


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe