banner ad

Wygraj egzemplarze komedii kryminalnej „Nagle trup” Marty Kisiel

14 czerwca 2022

Wspólnie z nowo powstałym Wydawnictwem Mięta przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści Marty Kisiel pt. „Nagle trup”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze komedii kryminalnej, rozgrywającej się w światku wydawniczym, autorstwa dwukrotnej laureatki Nagrody im. Janusza A. Zajdla. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Marta Kisiel kojarzona była przez lata głównie jako autorka humorystycznej fantastyki, ale to się zmieniło. Czy znasz jakieś inne komedie kryminalne – oprócz „Nagle trup” – które opublikowała Marta Kisiel? Wymień przynajmniej jedną. (2) Wydawnictwo Mięta to nowa marka na polskim rynku wydawniczym. Czy wiesz, kto założył oficynę, która opublikowała nową książkę Marty Kisiel?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Marta Kisiel – Nagle trup”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 26 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Kiedy spłoszony praktykant znajduje w toalecie świeże zwłoki redaktora współpracującego, w wydawnictwie JaMas nie robi to na nikim większego wrażenia. Ojca dyrektora zajmują głównie ciasteczka, dział redakcji walczy z rękopisem grozy, kierowniczka chce dotrwać do zasłużonej emerytury, a nowy szef promocji (bez handlu) doprowadza wszystkich na skraj apopleksji, usiłując wykreować bestseller momentalny. W tych oto warunkach dwaj zdezorientowani policjanci próbują dojść, kto wykończył Pawła Chojnowskiego. I to możliwie szybko, gdyż w kark dyszy im autorka wspomnianego bestsellera oraz była komendantka policji w jednej imponującej osobie. Bo mało co tak psuje kobiecie premierę jak męski trup na sedesie. Wszyscy są zgodni wyłącznie co do jednego. To nie ma sensu…


Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe