Wygraj egzemplarze biografii „Swans. Ofiara i transcendencja” Nicka Soulsby’ego [ZAKOŃCZONY]

14 października 2022

Wspólnie z Wydawnictwem Underdog Press przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze biografii zespołu Swans zatytułowanej „Ofiara i transcendencja” Nicka Soulsby’ego.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której autor opisał trwającą cztery dekady historię jednego z najważniejszych zespołów muzyki alternatywnej, zbierając wypowiedzi ponad 120 osób, w tym byłych i obecnych członków grupy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Na okładkę której płyty Swans trafiło zdjęcie zrobione w trakcie trasy zespołu w Polsce w 1987 roku?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Zdjęcie zrobione w trakcie trasy zespołu Swans w Polsce w 1987 roku trafiło na okładkę płyty „Feel Good Now”.

Egzemplarze książki „Ofiara i transcendencja” Nicka Soulsby’ego otrzymują:

Artur Stępień,
Agnieszka Jasica,
Krzysztof Stachowiak.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Swans. Ofiara i transcendencja”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 25 października, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Grupa Swans, założona przez Michaela Girę w Nowym Jorku czterdzieści lat temu, zaczynała jako formacja undergroundowa, określana jako „najgłośniejszy zespół na świecie”. Przechodziła potem kolejne metamorfozy, wiążące się z częstymi zmianami składu, a pod koniec następnej dekady zakończyła działalność wskutek niepowodzeń i ogólnego zniechęcenia. Odrodziła się triumfalnie w roku 2010 i przez kolejne lata zachwycała zarówno krytyków, jak i coraz liczniejszych fanów, osiągając status jednej z najbardziej szanowanych formacji muzycznych na świecie.

„Ofiara i transcendencja” to fascynujący przewodnik po świecie tego niezwykłego zespołu, obejmujący dzieje od lat 80. aż do dnia dzisiejszego – pokłosie ponad stu dwudziestu pięciu wywiadów przeprowadzonych specjalnie z myślą o tej publikacji. Polskie wydanie zawiera także posłowie autorstwa Bartka Chacińskiego, uzupełniające historię zespołu i opisujące wpływ Swans na polską scenę muzyczną.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe