Wygraj płyty DVD z filmem „Mary Poppins powraca” [ZAKOŃCZONY]

23 maja 2019


Z okazji premiery na płytach Blu-ray i DVD filmu „Mary Poppins powraca” wspólnie z dystrybutorem Galapagos Films przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy pięć płyt DVD z barwnym musicalem opowiadającym o nowych perypetiach Mary Poppins, którego scenariusz oparto na motywach z książek o Mary Poppins autorstwa Pameli Lyndon Travers. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Kto z obsady musicalu „Mary Poppins” z 1964 roku pojawił się w kontynuacji „Mary Poppins powraca”? (2) W którym roku oryginalnie ukazała się pierwsza książka z przygodami Mary Poppins autorstwa P.L. Travers?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Dick Van Dyke (znany z podwójnej roli Berta i dyrektora banku pan Dawesa seniora) oraz Karen Dotrice (która wtedy grała małą Jane Banks), (2) w 1934 roku.

Egzemplarze płyty DVD z filmem „Mary Poppins powraca” otrzymują:

Katarzyna Wejss,
Mariola Ulanowska Gromala,
Łukasz Pelczar,
Anita Błażejewska,
Przemysław Wysocki.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: ?Mary Poppins powraca ? premiera na DVD i Blu-Ray?.
Zakończenie konkursu we wtorek, 4 czerwca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Magia powraca w kontynuacji klasycznego filmu Disneya! Mary Poppins (Emily Blunt) pomaga rodzinie Banksów przypomnieć sobie radość dzieciństwa. Wraz z niezwykłą nianią i jej przyjacielem, latarnikiem Jackiem (Lin-Manuel Miranda), na ulice Londynu wraca beztroska zabawa i wszystko staje się możliwe? nawet to, co niemożliwe.

Jest rok 1930, Londyn, czasy Wielkiego Kryzysu. Michael (Ben Whishaw) i Jane (Emily Mortimer) Banks są już dorośli i muszą radzić sobie z życiem. Michaelowi nie wychodzi to najlepiej, zwłaszcza od czasu, gdy zmarła jego żona, a on pozostał sam z trojgiem dzieci, które zbyt szybko musiały dorosnąć. Mary Poppins przybywa w samą porę, by przywrócić młodym ludziom dziecięcą beztroskę, radość i chęć zabawy, a całej rodzinie równowagę po bolesnej stracie oraz ocalenie dla domu, na zajęcie którego czyha bezlitosny bankier.

Tematy: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: filmowe