Wydawnictwo SQN pierwszą polską oficyną udostępniającą swoją ofertę na Amazonie

30 lipca 2013

SQN na Amazon
Wydawnictwo Sine Qua Non, jako pierwsza polska oficyna wydawnicza, stworzyła użytkownikom czytników Kindle możliwość kupowania książek elektronicznych bezpośrednio w sklepie Amazon.com. Od lipca 2013 roku każdy posiadacz Kindle?a może dokonać zakupu ze swojego czytnika i natychmiast cieszyć się lekturą.

Paweł Szczepanik, specjalista ds. ebooków wydawnictwa SQN tak motywuje działania podjęte przez oficynę: „Wejście Amazona do Polski było wielokrotnie zapowiadane, a później odkładane. Postanowiliśmy więc sami zapukać do giganta z Seatlle. Nasza współpraca z Amazonem to ogromne ułatwienie dla posiadaczy czytników Kindle – teraz mogą kupować nasze ebooki gdzie i kiedy chcą jednym kliknięciem, bezpośrednio z urządzenia.”

Co dzięki tej współpracy zyskują czytelnicy? Oferta książek w Amazon.com jest najłatwiej dostępna dla posiadaczy czytników marki Kindle. Amazon wprowadził system zakupów opierających się na jednym kliknięciu. Po założeniu konta na Amazon.com, można dokonywać zakupów bez każdorazowego wpisywania numeru karty kredytowej, ciągłego logowania się i oczekiwania aż transakcja zakończy się powodzeniem. Formuła jest prosta: wybierasz, kupujesz i czytasz, a w międzyczasie następuje transfer pieniędzy.

Z książkami wydawnictwa SQN można zapoznać się klikając tutaj.

Na razie oferta wydawnictwa dostępna jest jedynie dla użytkowników, którzy zarejestrowali swoje czytniki w Polsce lub jednym z krajów Unii Europejskiej. Docelowo zostanie rozszerzona na cały świat.

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy