Wygraj „Barcelonę Blaugrana” Carlesa Vi?asa! [ZAKOŃCZONY]

30 lipca 2013

"Barcelona Blaugrana" - konkurs
Lato to dobry czas na podróże, ot, chociażby śladami ulubionych klubów piłkarskich. Wraz z wydawnictwem Sine Qua Non przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym do wygrania jest niecodzienny przewodnik pt. „Barcelona Blaugrana”.

Jeden egzemplarz książki Carlesa Vi?asa rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Podaj datę pierwszego w historii meczu FC Barcelona, rozegranego na pierwszym boisku klubu, Velodromo de la Bonanova.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres meilowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „Konkurs”.
Zakończenie konkursu w środę, 7 sierpnia, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź to oczywiście: „8 grudnia 1899 roku”.

Egzemplarz książki „Barcelona Blaugrana” trafia do:

Marcina Jasińskiego z Warszawy

Nagrodę wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzca zostanie wyłoniony losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Barcelona BlaugranaCarles Vi?as „Barcelona Blaugrana”

Opis: Futbol Club Barcelona został założony 29 listopada 1899 roku w sali gimnastycznej w Ciutat Vella przez sześciu Katalończyków, trzech Szwajcarów i trzech Anglików. Od tamtego dnia związek między Barçą a miastem jest nierozerwalny, intensywny i głęboki. FC Barcelona stała się najbardziej znaczącą organizacją w mieście, najmocniej zakorzenioną w Katalonii i prawdopodobnie najważniejszą na świecie. Niniejsza książka prowadzi czytelnika śladami blaugrana ? opowieść o Barçy jest opowieścią o Barcelonie. O wartości tej książki świadczą między innymi liczne fotografie ukazujące miasto takie, jakim było ponad sto lat temu i jakim jest dzisiaj. Zajrzyjcie do środka i udajcie się w pełną magii podróż do Barcelony ? kolebki najsłynniejszego klubu świata!(więcej o książce)

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe