Hotelowi goście w warszawskim Sheratonie dostaną książkę w prezencie. Dobra zachęta do czytania?

17 maja 2018


Zgodnie z wieloletnią europejską i amerykańską tradycją nieodłącznym wyposażeniem pokoi hotelowych jest Biblia. 18 maja goście przebywający w warszawskim Sheratonie otrzymają jednak inną książkę. W związku z wizytą w naszym kraju A.J. Finna osobom zameldowanym w hotelu wręczone zostaną egzemplarze bestsellerowej powieści „Kobieta w oknie”.

Kilkuset gości hotelowych, którzy nie opuszczają swoich pokojów, ponieważ? nie mogą oderwać się od wciągającej powieści. Ten bardzo prawdopodobny scenariusz może rozegrać się 18 maja w warszawskim Sheratonie. Wtedy to obsługa hotelu rozda wszystkim gościom upominek w postaci popularnego thrillera „Kobieta w oknie”.

Bohaterka książki, Anna Fox, spędza dni, pijąc za dużo wina, oglądając stare filmy, wspominając szczęśliwsze czasy i… szpiegując sąsiadów. Miejmy nadzieję, że upominek nie zainspiruje hotelowych gości do spędzania czasu w podobny sposób. Bardziej bowiem chodzi o promocję czytania i zachętę do sięgnięcia po książkę A.J. Finna, który właśnie przyjeżdża do Polski. Tego dnia goście będą mogli pierwszy raz w historii hotelu wziąć udział w spotkaniu z autorem zorganizowanym specjalnie dla nich i dla pracowników.

A.J. Finn pozostanie w Polsce do 23 maja. Czytelnicy mogą poznać amerykańskiego autora już 19 maja o godzinie 16:00 w katowickim Empiku Silesia (spotkanie odbędzie się w ramach Festiwalu Apostrof). 20 maja między 13:00 a 15:00 autor będzie podpisywał swoją powieść na Warszawskich Targach Książki, a tego samego dnia, od godziny 17:00, ma również spotkanie autorskie w ramach Festiwalu Apostrof w Teatrze Powszechnym. Oprócz tego udzieli kilkudziesięciu wywiadów.

Poniżej możecie zobaczyć materiał wideo zapowiadający akcję promocyjną:

[am]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: newsy