banner ad

Wygraj egzemplarze „Z jasnego nieba” Charlaine Harris! [ZAKOŃCZONY]

7 października 2014

z_jasnego_nieba_konkurs
Od miesiąca miłośnicy przygód Aurory Teagarden mogą cieszyć się lekturą piątego tomu cyklu stworzonego przez Charlaine Harris pt. „Z jasnego nieba”. Wspólnie z wydawcą książki, oficyną Replika, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej powieści.

Pięć egzemplarzy książki o kryminalnych perypetiach bibliotekarki z miasteczka Lawrenceton rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jaką nazwę nosił klub, do którego należała niegdyś Aurora Teagarden?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Aurora Teagarden”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 21 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Prawdziwe Morderstwa.

Egzemplarze powieści „Z jasnego nieba” otrzymują:

Karolina Kobus,
Natalia Magier,
Damian Walczak,
Karol Sroczyński,
Sandra Kubacka.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Z_jasnego_niebaCharlaine Harris „Z jasnego nieba”

Opis: Wciągający kryminał retro z wątkiem romansowym w tle! Aurora ?Roe? Teagarden ? bystra i przenikliwa okularnica ponownie doradzająca mieszkańcom Lawrenceton zza bibliotecznego biurka ? tym razem ma nie lada orzech do zgryzienia… Roe od dwóch lat jest szczęśliwą, do tego nieprzyzwoicie bogatą żoną Martina Bartella. Wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zakłócić jej sielskiego, leniwego życia… Do czasu, aż na jej ogród spada zrzucone z samolotu ciało Jacka Burnsa, funkcjonariusza, z którym nigdy nie miała zbyt dobrych relacji. Czy trup wylądował na podwórzu Aurory przypadkowo? A może zbrodnia ma związek z dawną nielegalną działalnością Martina? Zrzucenie Jacka Burnsa okazuje się jedynie wstępem do całej serii dziwnych zdarzeń: po Lawrenceton kręcą się jakieś podejrzane typy, do tego Angel Youngblood, lokatorka i pracownica Roe, zaczyna zachowywać się wyjątkowo podejrzanie… Co się za tym wszystkim kryje?

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe