banner ad

Wygraj egzemplarze „W sieci” Thomasa Pynchona! [ZAKOŃCZONY]

15 lipca 2015

w-sieci-konkurs
Najnowsza książka Thomasa Pynchona może być twoja! Wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze powieści „W sieci”.

Trzy egzemplarze najnowszego dzieła kultowego amerykańskiego pisarza rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Pynchon to jeden z najpilniej ukrywających się przed mediami pisarzy. W jakich okolicznościach autor po raz pierwszy ujawnił swój głos?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Thomas Pynchon W sieci”.
Zakończenie konkursu w środę, 29 lipca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Pynchon po raz pierwszy ujawnił swój głos w 2004 roku w jednym z odcinków serialu The Simpsons („Diatribe of a Mad Housewife”).

Egzemplarze powieści „W sieci” otrzymają:

Karolina Wierzbowska,
Mateusz Straszewski,
Paweł Batyra.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

w-sieciThomas Pynchon „W sieci”

Opis: Kryminał osnuty wokół wątku zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 roku. Maxine Tarnow, mieszkanka Nowego Jorku, właścicielka agencji detektywistycznej, odkrywa, że miliarder Gabriel Ice wspiera finansowo islamskich terrorystów. Tymczasem Justin i Lucas, jej przyjaciele, opracowują aplikację, która pozwala na eksplorację ukrytych stron www, niedostępnych dla standardowych wyszukiwarek. Okazuje się, że w czasie podróży do ukrytej sieci można spotkać duchy ofiar ataków 11 września. Granica między światem rzeczywistym a światem wirtualnym zaciera się.

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment książki.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe