banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Pod kluczem” Ruth Ware [ZAKOŃCZONY]

3 sierpnia 2020

Z okazji polskiej premiery powieści „Pod kluczem” Ruth Ware wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać egzemplarze tej książki.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze thrillera czerpiącego z tradycji gotyckich powieści o duchach i wiktoriańskich nawiedzonych posiadłościach, ale z ukłonem w stronę współczesnych technologii. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile książek Ruth Ware ukazało się do tej pory w Polsce? Podaj ich tytuły. (2) Czy znasz jakieś powieści o nawiedzonych domach? Wymień przynajmniej trzy.


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Cztery: „W ciemnym, mrocznym lesie”, „Dziewczyna z kabiny nr 10”, „Gra w kłamstwa” oraz „Pod kluczem”, (2) W odpowiedzi na drugie pytanie podawaliście m.in.: „Lśnienie”, „Zabawę w chowanego”, „Nawiedzony dom na wzgórzu”, „W kleszczach lęku”, „Zagładę domu Usherów”, „Kobietę w czerni” i „Walhallę”.

Egzemplarze książki „Pod kluczem” otrzymują:

Magdalena Baścik,
Jacek Chęciński,
Natalia Grzybowska.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ruth Ware ? Pod kluczem”.
Zakończenie konkursu w piątek, 14 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Intratna oferta pracy w charakterze niani skłania Rowan do złożenia aplikacji. Gdy dziewczyna dostaje odpowiedź na swoje zgłoszenie, dowiaduje się, że wokół domu państwa Elincourtów krąży wiele przesądów dotyczących jego historii ? mówi się nawet, że jest on nawiedzony. Co więcej, w ciągu ostatnich czternastu miesięcy aż cztery nianie zrezygnowały z pracy w tym miejscu.

To jednak nie zniechęca Rowan, która udaje się na rozmowę kwalifikacyjną. Wiktoriański dom, zbudowany w pewnym oddaleniu od miasta, urządzony jest nowocześnie, a w jego wnętrzach widać przepych. Rowan od razu czuje, że pragnie tej pracy, tego domu, pragnie być częścią tej idealnej rodziny. I to mimo ostrzeżeń i narastającego niepokoju, który zaczyna odczuwać, przebywając w domu Elincourtów. Ale przecież to wszystko jest zbyt piękne, żeby było realne. Prawda?

„Nie bez powodu Ruth Ware nazywa się Agathą Christie naszych czasów. Pod kluczem to wspaniała lektura, będziecie zachwyceni!” ? poleca David Baldacci.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe