Wygraj egzemplarze powieści „Niepełnia” Anny Kańtoch [ZAKOŃCZONY]

2 listopada 2017


Zapraszamy do udziału w konkursie przygotowanym wspólnie z wydawnictwem Powergraph z okazji premiery najnowszej powieści Anny Kańtoch zatytułowanej „Niepełnia”.

Do rozdania mamy cztery egzemplarze nieoczywistego kryminału cenionej polskiej autorki napisanego w konwencji powieści szkatułkowej. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jaki tytuł nosi najstarsza i najpopularniejsza polska powieść szkatułkowa?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Anna Kańtoch ? Niepełnia”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 16 listopada, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Rękopis znaleziony w Saragossie” Jana Potockiego.

Egzemplarze książki „Niepełnia” otrzymują:

Monika Augustynowicz,
Karolina Henke,
Tomasz Wlizło,
Kacper Forysiak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Anna Kańtoch „Niepełnia”

Opis: Jaką tajemnicę skrywa zasypany śniegiem biały dom na odludziu? Kto w nim mieszka (mieszkał), kto w nim jest (był) więziony i kto w nim umiera (umarł)? Lektura „Niepełni” przypomina wędrówkę pokojami pałacu. W miarę otwierania kolejnych drzwi rośnie napięcie, a związek między bohaterami nabiera nowych znaczeń. Co stało się z dzieckiem, które nie chce zdecydować, czy jest dziewczynką, czy chłopcem (?Za każdym razem mówiło sobie: Jeszcze nie. Nie dzisiaj. Później, jak będę duży i silna?). Dziewczyna niepełna dziewczęcości, czy chłopak niepełny chłopięcości ? kim się czują, kim tak naprawdę są bohaterowie?

fot. Szymon Sokół/Wikimedia Commons

Tematy: , , , , ,

Kategoria: książkowe