Wygraj egzemplarze „Opuszczonego miasta” Bena H. Wintersa [ZAKOŃCZONY]

8 sierpnia 2018


We współpracy z wydawnictwem Quraro proponujemy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze „Opuszczonego miasta”, czyli drugiego tomu trylogii kryminalnej „Ostatni policjant” Bena H. Wintersa.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy powieści opisującej świat tuż przed zderzeniem z asteroidą, w którym były detektyw Henry Palace próbuje pomóc dawnej znajomej odnaleźć zaginionego męża. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jaką prestiżową nagrodę literacką zdobyła w 2012 roku pierwsza część trylogii „Ostatni policjant”?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Nagrodę im. Edgara Allana Poego dla najlepszego kryminału.

Uznaliśmy, że egzemplarze powieści „Opuszczone miasto” otrzymają:

Maciej Graca,
Gabriela Kościelnik,
Lena Nowakowska,
Mirosław Waszak,
Katarzyna Andruszkiewicz.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni od otrzymania adresów od zwycięzców.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Ostatni policjant ? Opuszczone miasto”.
Zakończenie konkursu we wtorek, 21 sierpnia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Henry Palace na 77 dni przed uderzeniem asteroidy w ziemię stracił wszystko: ukochaną kobietę, najbliższą rodzinę i pracę. Artykuły uważane do tej pory za te pierwszej potrzeby stały się dobrem luksusowym. Pozostał tylko rower i pies. Życie mogłoby toczyć się dalej, w swoim nudnym, pozbawionym sensu tempie. Jednak do emerytowanego detektywa puka Martha Milano, znajoma sprzed lat. Nie wierzy w ucieczkę męża. Pragnie go odnaleźć, w końcu obiecał jej, że nie opuści jej aż do śmierci?

Czy zniknięcie jednego z najzdolniejszych w Concord gliniarzy ma jakiś związek z asteroidą? Ile w świecie stojącym na pograniczu apokalipsy znaczy obietnica? Czy na 77 dni przed nieuchronną śmiercią można mówić, że ludzie tworzą cywilizację?

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe