banner ad

Wygraj egzemplarze „Nocnego recepcjonisty” z autografem Johna le Carrégo! [ZAKOŃCZONY]

10 sierpnia 2016

Nocny-recepcjonista-konkurs
Wspólnie ze stacją AMC Polska, która emituje właśnie miniserial na podstawie „Nocnego recepcjonisty”, przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze książki będącej pierwowzorem tej produkcji z autografami samego Johna le Carrégo!

Do wygrania są cztery podpisane przez autora egzemplarze mrożącej krew w żyłach powieści o skorumpowanej agencji wywiadu, transakcjach wartych miliardy dolarów i prawdzie o brutalnym biznesie handlu bronią. Na podstawie książki powstał serial „Nocny recepcjonista”, który jest emitowany w każdy czwartek o 21:00 na kanale AMC. Finałowy odcinek pokazany zostanie już 25 sierpnia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe nie powinny sprawić trudności czytelnikom naszej strony i uważnym widzom miniserialu „Nocny recepcjonista”:

(1) Autor powieści, John le Carré, miał możliwość wystąpić epizodycznie u boku Toma Hiddlestona i Hugh Laurie’ego. W którym odcinku i w jakiej scenie mogliśmy zobaczyć pisarza?
(2) Która męska postać z książki została na potrzeby serialu zastąpiona żeńską (za aprobatą autora)?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Nocny recepcjonista na AMC Polska”.
Zakończenie konkursu w środę, 24 sierpnia, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) w 4. odcinku w scenie w restauracji zagrał oburzonego klienta, któremu pijany bohater grany przez Toma Hollandera zabiera posiłek i (2) książkowy Leonard Burr został zastąpiony w serialu Angelą Burr.

Egzemplarze powieści „Nocny recepcjonista” z autografem pisarza otrzymują:

Marcin Gryglik,
Anna Jabłońska,
Kinga Cybulska,
Weronika Zimna.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Nocny-recepcjonista-konkurs-ksiazka

John le Carré „Nocny recepcjonista”

Opis: Jonathan Pine, były żołnierz brytyjskiej armii, pracuje jako nocny recepcjonista w luksusowym hotelu. Pewnego razu próbuje przekazać brytyjskim władzom informacje o międzynarodowym biznesmenie prowadzącym w hotelu podejrzane interesy. Obraca się to przeciwko niemu i ludziom, którzy z nim współpracują. Przy okazji Pine poznaje Ropera i zdaje sobie sprawę, że będzie go nienawidził do końca życia. Wypowiada walkę jednemu z najbardziej niebezpiecznych ludzi na świecie. By zdobyć zaufanie biznesmena, Jonathan musi nie tylko udawać pozbawionego skrupułów przestępcę, ale naprawdę się nim stać?

Na podstawie książki powstał miniserial w reżyserii Susanne Bier. W głównych rolach w produkcji wystąpili: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Olivia Colman, Elizabeth Debicki, Tom Hollander i inni.

Nocny-recepcjonista-konkurs-amc

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe