Wygraj egzemplarze książki „Przyjaciel człowieka” Andrzeja Pilipiuka [ZAKOŃCZONY]

4 lutego 2020


Z okazji premiery najnowszego zbioru opowiadań bezjakubowych Andrzeja Pilipiuka zatytułowanego „Przyjaciel człowieka” wspólnie z wydawnictwem Fabryka Słów przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której znalazły się cztery dłuższe historie, którym patronują czterej jeźdźcy Apokalipsy: Wojna, Zaraza, Głód i Śmierć. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) W której książce Andrzeja Pilipiuka po raz pierwszy pojawił się lekarz Paweł Skórzewski? (2) Jak nazywa się pisarz, który namówił przed laty Pilipiuka do pisania opowiadań?

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) „2586 kroków”, (2) Paweł Siedlar.

Egzemplarze książki „Przyjaciel człowieka” otrzymują:

Karolina Piechna,
Arkadiusz Szymanowski,
Sławomir Mazurek.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Andrzej Pilipiuk ? Przyjaciel człowieka”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 16 lutego, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę (inaczej nie będzie brane pod uwagę):

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Oto nadciąga czterech jeźdźców, a każdy ma swoją historię. Wojna zacznie swoją opowieść od niemożliwego ? oto doktor Skórzewski, uniewinniony decyzją samego Hitlera, dołącza do nazistowskiej ekspedycji naukowej. Zaraza szepnie Ci do ucha, jak pozostawiła po sobie tylko zgliszcza starego świata, na których wbrew wszystkiemu wyrasta coś nowego. Bo trudniej jest złamać ludzkiego ducha, niż unicestwić ciało. Głód pokaże Ci swoje nieoczywiste oblicze. Bo głód wiedzy, tak samo jak głód jedzenia, potrafi zmusić człowieka do szalonych kroków. Śmierć przypomni Ci, że żywi nie powinni zbliżać się do świata zmarłych, bo za przekroczenie cienkiej granicy przyjdzie im słono zapłacić. Cztery opowiadania ? cztery portrety ludzkiej natury.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe