Wygraj egzemplarze książki „My lunatycy. Rzecz o Republice” [ZAKOŃCZONY]

5 października 2015

my-lunatycy-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Muza przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym można wygrać egzemplarze książki „My lunatycy. Rzecz o Republice” autorstwa Anny Sztuczki i Krzysztofa Janiszewskiego.

Trzy egzemplarze książki wspomnieniowej o jednym z najważniejszych polskich zespołów nowofalowych i jego liderze, Grzegorzu Ciechowskim, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywa się toruński klub, z którym zespół związany był od początku swej działalności?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „My lunatycy. Rzecz o Republice”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 18 października, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: Klub Studencki Od Nowa.

Egzemplarze książki „My lunatycy” otrzymają:

Łukasz Różankowski,
Damian Budziak,
Konrad Gromadzki.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

my-lunatycy-rzecz-o-republiceAnna Sztuczka, Krzysztof Janiszewski „My lunatycy. Rzecz o Republice”

Opis: Pierwsza książka napisana przez fanów kultowego, toruńskiego zespołu Republika, zawiera wywiady m.in. z menadżerami grupy, rodziną (m.in. z córką Grzegorza Ciechowskiego Weroniką Ciechowską, szwagierką Grzegorza Agnieszką Wędrowską i siostrą Ciechowskiego Aleksandrą Krzemińską) , przyjaciółmi muzyków i przede wszystkim z… fanami zespołu. Stanowią oni bowiem wciąż biało-czarną armię miłośników Republiki. Ich wspomnienia nie tylko pokazują fenomen legendarnej grupy, ale także podkreślają, jak ważnym zespołem w ich życiu była i jest Republika. Dzięki rozmowom z toruńskimi muzykami, gwiazdami ogólnopolskiej sceny alternatywnej poznajemy miejsca najbardziej związane z Republiką. Poznajemy także toruńską, muzyczną scenę lat 80., która kształtowała oblicze polskiej muzyki rockowej. Bardzo osobiste rozmowy z muzykami Kobranocki, Atrakcyjnego Kazimierza, Rejestracji czy Bikini tworzą niezwykłą atmosferę tej książki. Autorzy tej publikacji, to rodowici torunianie, którzy od początku istnienia Republiki są jej oddanymi wielbicielami. Podjęli oni wyzwanie i postanowili podzielić się z Państwem wspomnieniami osób, którzy pozostali przy Republice na zawsze. Książka jest hołdem złożonym nie tylko toruńskiej grupie, ale także ogromnej rzeszy jej entuzjastów.

Tematy: , , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe