banner ad

Wygraj egzemplarze kryminału „Histeria” Izabeli Janiszewskiej [ZAKOŃCZONY]

17 stycznia 2021

Wspólnie z Wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze kryminału „Histeria” autorstwa Izabeli Janiszewskiej.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze powieści będącej drugim tomem serii z ekscentrycznym policjantem Bruno Wilczyńskim i reporterką Larysą Luboń. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Czy znasz jakieś powieści, oprócz „Histerii” Izabeli Janiszewskiej, które poruszają temat przemocy wobec dzieci? Podaj przynajmniej dwa tytuły oraz nazwiska ich autorów.


Konkurs rozstrzygnięty. W odpowiedzi na pytanie podawaliście m.in. takie tytuły, jak „Idealne dziecko”: Lucinda Berry, „Ciemno, prawie noc”: Joanna Bator, „Emma i ja”: Elizabeth Flock, „Gnój”: Wojciech Kuczok, „Dziewczynka, która widziała zbyt wiele”: Małgorzata Warda, „Odbiorę Ci wszystko”: Ruth Lillegrave, czy „Łaska”: Anna Kańtoch.

Egzemplarze kryminału „Histeria” autorstwa Izabeli Janiszewskiej otrzymują:

Renata Blicharz,

Sławomir Okroy,

Diana Szydło.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji:  konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Izabela Janiszewska – Histeria”.
Zakończenie konkursu w środę, 27 stycznia, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.
Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Największy obłęd bierze się z niemocy. Komisarz Bruno Wilczyński popada w obsesję – nie może pogodzić się z tym, że wciąż nie udało mu się wsadzić za kratki psychopatycznego mordercy. Musi jednak wyruszyć w nowy pościg, gdy na warszawskim Ursynowie kobieta zostaje brutalnie zamordowana. Zwyrodnialec z przeszłości mimo wszystko nie daje o sobie zapomnieć.

Tymczasem reporterka Larysa Luboń wpada na trop zagadkowego mężczyzny w masce, który prześladuje mieszkańców Warszawy. Czy naprawdę jest on potworem, jak sugerują media? A może prawda jest bardziej złożona?

Czy wszystkie czyny muszą mieć swoje konsekwencje? Jakie bestie kryją się w zwyczajnych ludziach? I czy można uciec przed przeszłością?

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe