banner ad

Wygraj egzemplarze „Króla węży” Jeffa Zentnera! [ZAKOŃCZONY]

8 czerwca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Jaguar zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są egzemplarze wydanej niedawno w Polsce powieści Jeffa Zentnera „Król węży”.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze opowieści o dorastaniu trójki przyjaciół w zaściankowym miasteczku na głębokim południu Stanów Zjednoczonych. Żeby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jaką działalnością artystyczną zajmował się Jeff Zentner, zanim został pisarzem?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Jeff Zentner – Król węży”.
Zakończenie konkursu w czwartek, 22 czerwca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: był muzykiem.

Egzemplarze powieści „Król węży” otrzymują:

Magdalena Stanaszek,
Beata Dmitruk,
Paweł Płocica.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Jeff Zentner „Król węży”

Opis: Forrestville – ponure, zaściankowe miasteczko na południu USA. Młodzieńcze życie Dilla nie jest łatwe. Nie dość, że czuje się napiętnowany przez trudną rodzinną sytuację, to dodatkowo w szkole traktowany jest jak odmieniec. Jedynym antidotum na cały ten wszechogarniający jad, jest jego przyjaźń z innymi wyrzutkami Travisem i Lydią. Historia wzlotów i upadków trójki przyjaciół, którzy za wszelką cenę chcą wyrwać się z tego nieprzyjaznego dla nich miejsca.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe