W pierwszy weekend czerwca w Warszawie odbędą się Dni Dobrej Książki

4 czerwca 2021

Stęskniliście się za targami książki? Na te największe wydarzenia musimy jeszcze trochę poczekać, ale w Warszawie w sobotę i niedzielę, 5 i 6 czerwca, możemy poczuć namiastkę atmosfery, jaka panuje podczas tego typu imprez. W galerii handlowej Elektrownia Powiśle odbędą się w tym czasie Dni Dobrej Książki.

W trakcie wydarzenia zaplanowano spotkania z autorami książek, warsztaty dla dzieci i przestrzeń, w której aktorzy będą czytać małym czytelnikom fragmenty książek.

Na scenie i stoiskach z czytelnikami spotkają się m.in. Robert Ziębiński, autor serii „Czarny Staw”, Liliana Fabisińska i Paulina Płatkowska, Karol Samsel, Robert Kulik, Christopher Siemieński oraz Ewa Winnicka i Staś Łazarewicz.

Podczas Dni Dobrej Książki będzie można nabyć książki zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wśród wystawców będą m.in. wydawnictwa: Agora, Części Proste, Słowne (dawniej Burda Książki), Amaltea, Polarny Lis, Poławiacze Pereł, Claroscuro czy Widnokrąg. Swoje stoisko przygotował również warszawski oddział Stowarzyszenia Pisarzy Polskich.

Dla wszystkich odwiedzających wstęp na Dni Dobrej Książki jest bezpłatny. Dla zapewnienia bezpieczeństwa na całym terenie Elektrowni Powiśle obowiązkowe będzie zakrywanie nosa i ust. Na miejscu mają być dostępne płyny dezynfekujące. Stoiska będą usytuowane w bezpiecznych, ustalonych regulaminem odległościach od siebie.

Szczegóły program znajdziecie na profilu Targów Dobrych Książek na Facebooku.

[am]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia