banner ad

Napisz opowiadanie z Nicholasem Sparksem

6 kwietnia 2012


Autor bestsellerów miłosnych, Nicholas Sparks, dał swoim fanom możliwość stworzenia wspólnie opowiadania. Wystarczy jedynie znajomość języka angielskiego i odrobina talentu.

Na stronie USAWeekend pisarz zamieścił tytuł oraz pierwsze zdanie opowiadania, które czytelnicy mają za zadanie dokończyć. Historia nosi tytuł „The End of All Things” (z ang. „Koniec wszystkich rzeczy”) i zaczyna się w następujący sposób:

„Jasmine Blake myślała, że rozumie, co znaczy kochać, aż do dnia, gdy omal nie umarła.”

Fabuła będzie tworzona przez dwa tygodnie, od dzisiaj do piątku 20 kwietnia, kiedy to zakończy się kolejnym zdaniem stworzonym przez Sparksa:

„Właśnie zasypiała, gdy samochód zatrzymał się a Rick szepnął: 'Jesteśmy w domu’.”

Co przydarzyło się Jasmine? Kim jest Rick? Na te i inne pytania również wy możecie odpowiedzieć, dopisując ciąg dalszy historii. Udział w projekcie jest prosty. Wystarczy przejść tutaj i dorzucić swoje zdanie lub akapit w komentarzach. Zanim jednak to uczynicie, przeczytajcie uważnie wszystkie wcześniejsze wpisy czytelników, żeby zachować ciągłość i spójność wydarzeń.

Kompletne opowiadanie zostanie umieszczone na stronie USAWeekend po 20 kwietnia. Więcej szczegółów na temat uczestnictwa w projekcie możecie znaleźć pod tym linkiem (wersja anglojęzyczna).

Tematy: ,

Kategoria: newsy