Cristiano Ronaldo został superbohaterem komiksowym

7 maja 2019


Jedna z największych współczesnych gwiazd futbolu została superbohaterem komiksowym. Cristiano Ronaldo podpisał umowę wydawniczą na serię komiksów o jego fantastycznych przygodach. Na rynku zachodnim ukazał się już numer specjalny z okazji Dnia Darmowego Komiksu.

„Striker Force 7” opowiada o tym, jak pod przywództwem Ronaldo mieszanka bohaterów z nadprzyrodzonymi siłami z całego świata podejmuje się ochrony Ziemi przed zniszczeniem. Ale najpierw Cristiano musi nauczyć bohaterów pracy zespołowej. Ich zadaniem jest ochrona planety, ale kto uchroni ich przed sobą nawzajem?

Historia o superbohaterach działających pod wodzą Ronaldo ma zostać przedstawiona nie tylko w formie komiksu, ale również serialu animowanego, który jest w tej chwili w produkcji. Cristiano Ronaldo i twórca superbohaterów Sharad Devarajan są producentami wykonawczymi animacji, a towarzyszy im Diego Guarderas z VMS Communications, zespół Polaris Sports i Jeevan J. Kang, wiceprezes wykonawczy do spraw kreatywnych w Graphic.

„Od zawsze byłem fanem superbohaterów i z wielką radością pomagam w tworzeniu nowego serialu animowanego” ? skomentował Cristiano Ronaldo. „Tak, jak piłka nożna łączy kultury i ludzi z całego świata, tak świetne animowane postaci i bohaterowie mogą mieć ten sam efekt. Dlatego z tak dużą przyjemnością łączę pasję do futbolu i superbohaterów w tym projekcie i dzielę się nim z fanami” ? dodał piłkarz.

Zanim pojawi się serial, na rynek trafił komiks. Edycja specjalna „Striker Force 7” z okazji Dnia Darmowego Komiksu została napisana przez autora animacji Merilla Hagana, a ilustracje stworzył Jeevan J. Kang. Miliony fanów Cristiano mogą zdobyć edycję limitowaną tego zeszytu z różnymi okładkami, które dostępne są na stronie StrikerForce7.com.

Poza specjalnym wydaniem z okazji Dnia Darmowego Komiksu Cristiano i Devarajan podpisali także umowę wydawniczą na terenie 8 krajów w Europie, w ramach której wydana zostanie seria trzech oryginalnych komiksów na bazie postaci. Pierwszy komiks ma wyjść już w tym roku.

Poniżej możecie zobaczyć okładkę i pierwsze dwie plansze numeru specjalnego, który dostępny jest na stronie serii:

[am]
źródło: Graphic India

Tematy: , , ,

Kategoria: newsy