Graham Masterton we wrześniu w Polsce

30 sierpnia 2012


We wrześniu z kolejną wizytą do Polski przyjedzie Graham Masterton. Pisarz promował będzie swoją najnowszą powieść, „Upadłe anioły”, która 31 sierpnia ukaże się nakładem wydawnictwa Albatros.

Autor odwiedzi Warszawę, aby spotkać się z fanami i wziąć udział w sesji podpisywania książek. 6 września będzie można go spotkać w księgarni Traffic Club S.A., przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie w sali na parterze, od godziny 17:00. Spotkanie poprowadzi Piotr Pocztarek, redaktor oficjalnej polskiej strony pisarza i współautor zabarwionej biograficznie książki „Masterton. Twarzą w twarz z pisarzem”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Albatros w listopadzie 2011 roku.

Masterton będzie także gościem VIP na Festiwalu Grojkon w Bielsku-Białej. Będzie go można tam zobaczyć w sobotę, 8 września, o godzinie 13:00 na dłuższym spotkaniu i w niedzielę, 9 września, o godzinie 10:00 na spotkaniu nieco krótszym. Podpisywanie książek będzie możliwe tylko w sobotę, autorowi będzie można również zadawać pytania. Spotkania poprowadzi Piotr Cholewa, tłumacz, autor między innymi przekładu kultowej książki „Manitou”.

Wszystkie aktualne informacje na temat wizyty autora można śledzić na stronie internetowej www.grahammasterton.blox.pl.

Chociaż wizyta związana jest z promocją najnowszej powieści pisarza, „Upadłe anioły”, tego samego dnia w księgarniach pojawi się także wznowienie „Zemsty Manitou”, czyli sequel książki, która przyniosła mu największą sławę.

Graham Masterton to jeden z najbardziej znanych pisarzy pulpowej literatury grozy. Do roku 2012 napisał ponad 100 książek w kilku gatunkach, wydawanych w wielu krajach świata. Od początku lat 90. autor cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością.

fot. Mariusz Kubik

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia