banner ad

Dorota Masłowska rusza w trasę

19 października 2012


Dorota Masłowska rusza w Polskę. Autorka w najbliższych miesiącach spotka się z czytelnikami w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu.

22 października 2012 w warszawskim Empik Junior (ul. Marszałkowska 116/122) z pisarką będzie rozmawiał Maciej Stuhr. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00.

25 października Masłowska, w ramach festiwalu Conrada, odwiedzi Kraków. Spotkanie poprowadzi prof. Przemysław Czapliński. Czas i miejsce: godz. 14.00 – Pałac pod Baranami, Rynek Główny 27.

1 grudnia 2012 we wrocławskiej Galerii BWA Awangarda (ul. Wita Stwosza 32) rozmowę z pisarką przeprowadzi Mariusz Urbanek. Spotkanie odbędzie się o godzinie 17.30 w ramach Wrocławskich Promocji Dobrych Książek.

Ostatnie ze spotkań zaplanowane jest na 3 grudnia w Poznaniu, w Teatrze Nowym (ul. J. H. Dąbrowskiego 5) o godzinie 18.00.

Masłowska promuje swoją najnowszą książkę, zatytułowaną „Kochanie, zabiłam nasze koty”, która ukazała się w październiku nakładem wydawnictwa Noir sur Blanc. W 2013 roku powieść zostanie opublikowana w tłumaczeniu na język niemiecki (wyd. KiWi) i francuski (Les Editions Noir sur Blanc).

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun „Kochanie, zabiłam nasze koty”:

Tematy: , , , , ,

Kategoria: wydarzenia