banner ad

Marcowy numer „Literadaru” już do przeczytania w sieci

31 marca 2014

Literadar25marzec
W sieci pojawił się nowy numer magazynu „Literadar”. Na 135 stronach pisma przeczytacie o nowościach książkowych, filmach i grach, jakie zwróciły uwagę redakcji.

W marcowym numerze „Literadaru” znajdziecie m.in. wywiad z Piotrem Ibrahimem Kalwasem, polskim pisarzem mieszkającym w Egipcie, który w 2000 roku przeszedł na islam. Tematem rozmowy jest ostania, siódma powieść autora, „Międzyrzecz”.

Najnowsze zestawienie „Literadaru” poświęcone zostało tematyce piratów w popkulturze. O ulubionych piratach z książek, komiksów, filmów i gier rozprawiają Mateusz Budziakowski, Maciej Sabat, Sylwia Skulimowska i Piotr Stankiewicz.

Ponadto w numerze: Tymoteusz Wronka w cyklu „W 80 książek dookoła świata” opowiada o fascynacji książkami Geralda Durrella, młodszego brata Lawrence’a, a wszystko przez tę pierwszą ? „Zoo w walizce”, poza tym polecane nowości, zapowiedzi i mnóstwo recenzji.

Darmowe pismo można czytać i pobierać (również bez opłat) w wersji .pdf, ePUB, kindle (mobi) ze strony Literadaru: www.literadar.pl.

Z marcowym numerem „Literadaru” możecie się również zapoznać poniżej:

Tematy: , , , ,

Kategoria: prasa