banner ad

Polska księgarnia zachęca: oddaj krew, a książki sprzedamy ci taniej

26 września 2014

ksiazki-za-krew
Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl postanowiła przyłączyć się do szerzenia idei krwiodawstwa i zachęca swoich klientów do oddawania krwi, honorując aktywnych krwiodawców dodatkową zniżką na zakupy.

„Zdrowie jest bez wątpienia najważniejsze na świecie. Kondycja zdrowotna lubi płatać figle i nigdy nie wiadomo, kiedy możemy potrzebować pomocy medycznej. Dlatego właśnie warto pomagać. Mamy nadzieję, iż dzięki temu krwiodawcy poczują się jeszcze bardziej docenieni, co może posłużyć jako motywacja do regularnych donacji i przekazywaniu informacji o akcji bliskim i znajomym” – mówi przedstawiciel księgarni, Paweł Mieczkowski.

Mając to na uwadze, TaniaKsiazka.pl oferuje wszystkim aktywnym krwiodawcom, którzy kupią książki na stronie księgarni, dodatkową, 5-procentową zniżkę. Zważywszy na to, że większość nowości sprzedawana jest w TaniejKsiazce.pl z rabatem sięgającym 25 procent, możemy w ten sposób uzyskać zniżkę do 30 procent od ceny okładkowej.

Rabat jest naliczany w przypadku, gdy ostatnia donacja odbyła się w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Zniżka przysługuje każdej osobie, która okaże legitymację Honorowego Dawcy Krwi lub dowód donacji ? osobiście lub poprzez maila.

Jak myślicie, czy pomysł księgarni motywujący poprzez dodatkowe rabaty do oddawania krwi  okaże się skuteczny?

Tematy: ,

Kategoria: newsy