banner ad

Australijka namalowała na dekolcie scenę z „Harry?ego Pottera”

26 stycznia 2017


Georgina Ryland, australijska wizażystka, pokazująca swoje niesamowite umiejętności na YouTube i Instagramie, namalowała na szyi i górnej części klatki piersiowej niezwykle szczegółową scenę z „Harry’ego Pottera”.

Wizażystka specjalizuje się nie tylko w malowaniu oryginalnych makijaży na twarzy, ale także poszerza swoje umiejętności artystyczne na dekolt, rysując na szyi i klatce piersiowej piękne malowidła, które jej zdaniem mogą także pełnić funkcję ozdobną i stanowić idealne uzupełnienie na przykład do wyjściowej sukienki.

Jej najnowsza praca to szczegółowo wykonana scena z książek o Harrym Potterze. Przedstawia ona uczniów Hogwartu, którzy 1 września podążali na łódkach w kierunku szkoły. „To było wyzwanie, ale też i zabawa” ? pisze Ryland. „Malowanie zajęło mi pięć godzin, ale prawdopodobnie byłabym równie szczęśliwa, robiąc to przez dziesięć”.

Do wykonania rysunku Australijka użyła kosmetyków wykorzystywanych do wizażu, czyli cieni do oczu, linerów, szminki, ale także posiłkowała się farbami do bodypaintingu. Cała praca odbywała się przed lustrem.

Poniżej możecie zobaczyć krótki film pokazujący, jak Georgina Ryland rysuje scenę z „Harry?ego Pottera”:

Nie jest to pierwszy raz, kiedy australijska wizażystka inspirowała się Harrym Potterem. W lipcu namalowała na dekolcie scenę leśną, pokazującą patronusa Severusa Snape?a pod postacią łani z ostatniej części sagi.

Prace Georginy Ryland mają również komiksowe inspiracje. Oto Joker z „Zabójczego żartu” Alana Moore’a i Briana Bollanda:

[am]

Tematy: , ,

Kategoria: newsy