Wygraj egzemplarze thrillera ekologicznego „Mroczna otchłań” [ZAKONCZONY]

28 czerwca 2020


Wspólnie z wydawnictwem Egmont przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze pierwszego tomu komiksu „Mroczna otchłań” autorstwa Christophe’a Beca, Érica Henninota i Milana Jovanovicia.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze thrillera ekologicznego osadzonego w realiach oceanicznych głębin, gdzie grupa nurków odkrywa, że w podwodnych jaskiniach przetrwały do dziś prehistoryczne rekiny nazywane megalodonami. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco:(1) Ile lat temu według szacunków naukowców żyły megalodony? (2) Czy znasz jakieś inne książki lub komiksy (oprócz „Mrocznej otchłani”), w których pojawiłby się megalodon żyjący współcześnie? Wymień przynajmniej jeden tytuł i jego autora.

_
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Według różnych szacunków megalodony od ok. 28 do ok. 3,5 milionów lat temu (jeśli odpowiedź mieściła się w tym przedziale, to uznaliśmy ją za prawidłową), (2) Megalodon żyjący współcześnie pojawił się m.in. w książkach: „Meg. Potwór z głębin” i kolejnych częściach serii Steve’a Altena, „Megalodon” Erika S. Browna, „Project Megalodon” Alexa Laybourne’a i „Megalodon: Apex Predator” S.J. Larssona.

Egzemplarze komiksu „Mroczna otchłań” otrzymują:

Łukasz Masłowski,
Patrycja Szczerba,
Wojciech Mikołuszko.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.
_

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Mroczna otchłań”.
Zakończenie konkursu w piątek, 10 lipca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Podwodne miasta, których nie miała prawa zbudować ludzka ręka. Prehistoryczne istoty, które żyją jedynie w budzących przerażenie legendach. Mroczna otchłań skrywa w sobie tajemnice przekraczające ziemską wyobraźnię. Od zarania dziejów człowieka fascynują niezbadane głębiny mórz… Ocean jest ogromny, gęsta dżungla – nieprzebrana, a człowiek – śmiesznie mały. Choćby poświęcił całe życie, odkryje zaledwie niewielką ich cząstkę. Kim Melville, oceanografka zatrudniona przez ekscentrycznego podróżnika i kolekcjonera Feiersingera, na dnie największej głębi świata odkrywa sekret, który… nigdy nie powinien ujrzeć światła dziennego.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe