Wygraj egzemplarze powieści „Krąg niewinnych” Valentina Musso [ZAKOŃCZONY]

13 lipca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Albatros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Krąg niewinnych” Valentina Musso.

Do wygrania są cztery egzemplarze współczesnego thrillera, którego autorem jest młodszy brat najpoczytniejszego francuskiego pisarza, Guillaume?a Musso. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Jedno z morderstw wymienionych na kartach powieści „Krąg niewinnych” miało miejsce w renomowanym liceum Masséna w Nicei. W którym roku otwarto szkołę?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Valentin Musso ? Krąg niewinnych”.
Zakończenie konkursu w środę, 26 lipca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: szkołę otwarto w 1812 roku.

Egzemplarze powieści „Krąg niewinnych” otrzymują:

Michał Gołata-Niemiec,
Dawid Kudła,
Łukasz Kanciała,
Anita Musiał.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Valentin Musso „Krąg niewinnych”

Opis: Południe Francji, Cauterets, departament Hautes-Pyrénées. Vincent dowiaduje się, że zmasakrowane ciało jego brata, który zniknął dwa dni wcześniej, właśnie zostało znalezione w pobliżu górskiego szlaku w Pirenejach. Jest przerażony i wstrząśnięty: kto i dlaczego doprowadził do śmierci Raphaëla? Z Camille, byłą partnerką brata, podejmuje własne, prywatne śledztwo i wkrótce odkrywa pilnie strzeżoną przez brata tajemnicę: okazuje się, że Raphaël miał żonę i dziecko. Gdzie oni są i jak do nich dotrzeć? Czy im również grozi niebezpieczeństwo? W tym samym czasie w Nicei, w znanym i renomowanym liceum Masséna, zostaje zamordowany jeden z uczniów. Komisarz Justine Néraudeux rozpoczyna dochodzenie. Początkowo wydaje się, że obie te sprawy nie są ze sobą w żaden sposób powiązane. A jednak…

Kliknij tutaj, żeby przeczytać fragment powieści „Krąg niewinnych”.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe