banner ad

Wygraj egzemplarze powieści „Dziewczyna z rewolwerem” [ZAKOŃCZONY]

9 marca 2016

Dziewczyna_z_rewolwerem_konkurs
Z okazji premiery powieści Amy Stewart zatytułowanej „Dziewczyna z rewolwerem” wspólnie z wydawnictwem Czwarta Strona przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze tej książki.

Trzy egzemplarze powieści opartej na prawdziwej historii Constance Kopp, która jako jedna z pierwszych kobiet w Stanach Zjednoczonych została zastępcą szeryfa, rozlosujemy wśród osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i nie powinno sprawić problemu czytelnikom naszej strony: Jak nazywał się nowojorski szeryf, który nakłonił Constance Kopp do pomocy w schwytaniu przestępcy ?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Dziewczyna z rewolwerem”.
Zakończenie konkursu w środę, 23 marca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: „Robert Heath”.

Egzemplarze powieści „Dziewczyna z rewolwerem” otrzymają:

Sabina Macheta,
Maciej Gierszewski,
Izabela Radzikowska.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Dziewczyna_z_rewolweremAmy Stewart „Dziewczyna z rewolwerem”

Opis: Prawdziwa i niezwykła opowieść o pierwszej kobiecie, która została zastępcą szeryfa! Nowy Jork, lata dwudzieste ubiegłego stulecia. Trzy siostry prowadzą położoną na uboczu farmę i żyją w izolacji od świata. Jednak kiedy pewnego dnia w ich powóz wjedzie samochód prowadzony przez mężczyznę spod ciemnej gwiazdy, z którym lepiej (na Boga!) nie wchodzić w zwadę, spokojny i poukładany świat sióstr Kopp legnie w gruzach. Jedna z nich, Constance z braku lepszej alternatywy, będzie zmuszona zakasać rękawy i wziąć sprawy we własne ręce. Odważnie i bezpardonowo poradzi sobie z wszystkimi problemami i brawurowo obroni rodzinę przed czyhającym niebezpieczeństwem. A przy okazji zapisze się na kartach historii jako jedna z pierwszych kobiet piastujących stanowisko zastępcy szeryfa w Stanach Zjednoczonych. Amy Stewart wydobyła na światło dzienne zapomnianą postać historyczną Constance Kopp, czyniąc ją bohaterką fantastycznej, porywającej opowieści.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe