banner ad

Wygraj egzemplarze książki „Sidney Chambers. Złowroga noc” [ZAKOŃCZONY]

9 lipca 2017


Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze drugiej opublikowanej po polsku książki o perypetiach detektywa w sutannie Sidneya Chambersa zatytułowanej „Złowroga noc”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy książki zawierającej sześć kolejnych detektywistycznych opowieści o młodym proboszczu, które stały się kanwą popularnego brytyjskiego serialu „Grantchester”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Pytanie konkursowe brzmi następująco: Autor książki, James Runcie, jest również twórcą filmów dokumentalnych. Jakiej znanej pisarce przez rok towarzyszył z kamerą, dokumentując jej pracę nad powieścią?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sidney Chambers ? Złowroga noc”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 23 lipca, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź brzmi: J.K. Rowling.

Egzemplarze książki „Sidney Chambers: Złowroga noc” otrzymują:

Daria Rusin,
Jarosław Kolasiński,
Agnieszka Żurakowska,
Maria Guga,
Sławomir Szych.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

James Runcie „Sidney Chambers. Złowroga noc”

Opis: Gdy jeden z wykładowców ginie w czasie nielegalnej wspinaczki na dach świątyni, ksiądz Sidney nie chce uwierzyć, że to nieszczęśliwy wypadek, a rozwiązanie zagadki przerasta jego wyobrażenia. Prozaiczny z pozoru pożar pracowni fotografika też okazuje się co najmniej zagadkowy, nie daje też spokoju Sidneyowi zgon wykładowcy matematyki, rzekomo spowodowany zawałem serca. Najbardziej wstrząsającą sprawą Sidneya jest jednak śmierć młodego zdolnego krykiecisty, który odszedł w straszliwych męczarniach. To nie wszystko, z czym Sidney musi się zmierzyć. Czy dokona wreszcie wyboru pomiędzy olśniewającą panną z wyższych sfer a czarującą niemiecką wdową? Przed podjęciem decyzji Sidney udaje się do Berlina, gdzie trafia w sam środek międzynarodowej afery szpiegowskiej.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe