Wygraj egzemplarze książki „Sidney Chambers. Cień śmierci” [ZAKOŃCZONY]

6 września 2016

sidney-chambers-cien-smierci-konkurs
Wspólnie z wydawnictwem Marginesy przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze pierwszej opublikowanej po polsku książki o perypetiach detektywa w sutannie Sidneya Chambersa zatytułowanej „Cień śmierci”.

Do wygrania jest pięć egzemplarzy książki zawierającej sześć kryminalnych opowieści o młodym proboszczu-detektywie, które stały się kanwą pierwszego sezonu popularnego brytyjskiego serialu „Grantchester”. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco:

(1) Jak nazywa się aktor, który wcielił się w proboszcza Sidneya Chambersa w serialu „Grantchester”?
(2) Jaki znany pisarz ma dom w miejscowości Grantchester, gdzie rozgrywa się akcja książek o Sidneyu Chambersie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Sidney Chambers – Cień śmierci”.
Zakończenie konkursu w środę, 21 września, o godzinie 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) James Norton (2) Jeffrey Archer.

Egzemplarze książki „Cień śmierci” otrzymują:

Krystian Jastrzębski,
Agnieszka Łabuś-Kaźmierczak,
Sebastian Gajewski,
Patrycja Winnicka,
Tomasz Dworak.

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

sidney-chambers-cien-smierciJames Runcie „Sidney Chambers. Cień śmierci”

Opis: Jak to się dzieje, że skromny młody proboszcz w niewielkim Grantchester zamienia się w detektywa, którego nie powstydziłaby się Agatha Christie? Oczywiście przez przypadek. Sidney Chambers chciałby bez reszty poświęcać uwagę swoim parafianom, ale skoro parafianie giną w tajemniczych okolicznościach, a wręcz sami popełniają zbrodnie, to nie ma rady.

Morderstwo ekscentrycznego, powszechnie szanowanego arystokraty, zniknięcie niezwykle cennego płótna Holbeina, rzekomo samobójcza śmierć notariusza, zabójstwo młodziutkiej córki właściciela klubu jazzowego czy krępująca kradzież, do której doszło w gronie przyjaciół ? przed anglikańskim księdzem stoją trudne wyzwania. Towarzyszy mu jednak krąg barwnych postaci ? jego przyjaciel, zapracowany inspektor Keating, błyskotliwa Amanda, z którą Sidney chętnie by się ożenił, pani Maguire, która niestety nigdy nie owija w bawełnę, ekscentryczny wikary Leonard Graham i młodziutki, bardzo entuzjastyczny labrador Kusy. Angielska prowincja, piękny Cambridge i barwny Londyn, jeszcze konserwatywny i pełen uprzedzeń, a już tętniący jazzem.

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe