banner ad

Wygraj egzemplarze książki „Płacz” Marty Kisiel [ZAKOŃCZONY]

13 maja 2020


Wspólnie z wydawnictwem Uroboros przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze najnowszej powieści Marty Kisiel zatytułowanej „Płacz”.

Do rozdania mamy pięć egzemplarzy książki, której fabuła osadzona została w pełnej tajemnic i grozy scenerii Gór Sowich. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Dwie poprzednie części tzw. cyklu wrocławskiego Marty Kisiel noszą tytuły „Toń” i „Nomen omen”, (2) Nieformalna grupa literacka, której członkinią jest Marta Kisiel, nazywa się Harda Horda.

Egzemplarze książki „Płacz” Marty Kisiel otrzymują:

Karol Dawczyński,
Oktawia Spychała,
Mateusz Burzyński,

Agata Jaszczuk,
Daniel Zasada.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni.
?

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Choć „Płacz” można czytać jako samodzielną powieść, w rzeczywistości jest to trzecia cześć tzw. cyklu wrocławskiego Marty Kisiel. Jakie tytuły noszą dwie poprzednie części? (2) Jak nazywa się nieformalna grupa literacka, której członkinią jest Marta Kisiel?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Marta Kisiel ? Płacz”.
Zakończenie konkursu w poniedziałek, 25 maja, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Są takie przygody, które zostają w człowieku na zawsze. Są takie przygody, po których nie ma co zbierać. Kiedy prawda o przeszłości, zamiast wyzwolenia, przynosi jedynie nową traumę, trzem pannom Stern pozostaje już tylko ucieczka od siebie nawzajem. Dopiero wołanie z zaświatów sprawia, że ścieżki dawnych przyjaciół spotykają się raz jeszcze. Czy tajemnicze zaginięcie sprzed wielu lat i dramatyczna wyprawa na ratunek Eleonorze zdołają na dobre scementować rodzinę? Czy też kolejne zanurzenie w czasie dla wszystkich okaże się tym ostatnim? Dramatyczna opowieść o podnoszeniu się z gruzów, osadzona w pełnej tajemnic i grozy scenerii Gór Sowich.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe