banner ad

Wygraj egzemplarze kryminału „Zimny trop” Beaty i Eugeniusza Dębskich [ZAKOŃCZONY]

18 września 2021

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać egzemplarze „Zimnego tropu”, kontynuacji „Dwudziestej trzeciej”, współczesnego miejskiego kryminału autorstwa Beaty i Eugeniusza Dębskich. Książkę opublikowało wydawnictwo Agora.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze książki, w której intryga sensacyjna przeplata się z obyczajową, a ludzki los jest bardziej powikłany niż niejeden zbrodniczy plan. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe dwa pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Jaką nazwę nosi internetowy magazyn literacki, którego współtwórcą był Eugeniusz Dębski? (2) Do której nagrody Eugeniusz Dębski nominowany był aż pięciokrotnie?


Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (1) brzmi: Eugeniusz Dębski był współtwórcą internetowego magazynu literackiego „Fahrenheit”. Prawidłowa odpowiedź na pytanie (2) brzmi: Eugeniusz Dębski był aż pięciokrotnie nominowany do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla.

Egzemplarze „Zimnego tropu” Beaty i Eugeniusza Dębskich otrzymują:

Urszula Grudzińska,
Krzysztof Krupnik,
Małgorzata Świstek-Tsvirkun.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1-2 tygodni (w zależności od tego, kiedy otrzymamy komplet adresów od laureatów).

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Beata i Eugeniusz Dębscy – Zimny trop”.

Zakończenie konkursu w środę, 29 września, o godzinie 23:59.
Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

Opis: Zimne tropy, zimne trupy i jedyny facet, któremu zależy na odkryciu prawdy… Tomek Winkler, prywatny detektyw z Wrocławia, jeszcze nie wydobrzał po ostatniej makabrycznej sprawie, gdy na jego biurku ląduje kolejne zlecenie. Tym razem zatrudnia go nie kto inny jak Roma Wiśniowiecka, sarkastyczna emerytka i znawczyni dobrego koniaku, a prywatnie… jego własna babcia.

W urokliwym kurorcie zniknął bez śladu jej znajomy – starszy pan, któremu na pewno nikt nie życzyłby źle, prawda? Winkler ma w tej sprawie odrębne zdanie. Jednak tropy ciągle zasypuje śnieg, a byli koledzy z policji wcale nie zamierzają ułatwiać śledztwa. Echa poprzedniej sprawy wciąż nie ucichły i zdecydowanie nie wszystkim podoba się, że Winkler ostatnim razem wyszedł z tarapatów cało. Może więc tym razem trzeba dopomóc pechowi?

Tematy: , , , , , , ,

Kategoria: książkowe