banner ad

Wygraj egzemplarze „566 kadrów” Dennisa Wojdy! [ZAKOŃCZONY]

18 grudnia 2013

566 kadrów - konkurs
Z okazji osiągnięcia liczby ośmiu tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku ogłaszamy konkurs! Na naszej stronie często piszemy o komiksach, rzadko jednak macie okazje je wygrać, stąd też dzisiaj postanowiliśmy to zmienić.

Pięć egzemplarzy jednego z najlepszych komiksów mijającego roku„566 kadrów” Dennisa Wojdy – rozlosujemy wśród tych, którzy prawidłowo rozwiążą poniższe zadanie konkursowe.

Zadanie konkursowe jest proste i brzmi: Wymień przynajmniej pięć komiksów autorstwa polskich twórców, jakie ukazały się na rynku w 2013 roku.

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: booklips@gmail.com z dopiskiem „8000 lubiących Booklips”.

Zakończenie konkursu w poniedziałek, 30 grudnia, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Cieszy, że tak licznie znacie polskie komiksy, jakie w tym roku ukazały się na rynku.

Egzemplarze „566 kadrów” Dennisa Wojdy otrzymują:

Anna Makowska
Łukasz Krawiec
Zofia Orwat
Agata Grysztar
Marek Piotrowicz

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu.

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

566 kadrówDennis Wojda „566 kadrów”

Opis: Jego pradziadek był carskim koniuszym, prababcia położna słynęła z przewidywania przyszłości, dziadek cudem przeżył wywózkę na roboty do Niemiec, a ojciec jako dziecko stracił słuch podczas wybuchu niewypału, żeby po latach zostać muzykiem jazzowym? Dennis Wojda ? znany dotychczas głównie jako scenarzysta kultowych komiksów o miasteczku Mikropolis ? od marca 2010 roku codziennie publikował na blogu kolejny kadr swojej rodzinnej opowieści. Po 566 dniach historia złożyła się w całość. Powstała intrygująca, pełna humoru powieść graficzna. W precyzyjnie skomponowanych kadrach nowe graficzne życie zyskają dawno nieopowiadane anegdoty rodzinne i ich bohaterowie. 566 kadrów w niezwykle sugestywny sposób przypomina, jak wiele ludzkich starań, poświęcenia, determinacji, ale też czystego przypadku złożyło się pewnego dnia na narodziny każdego z nas. (więcej o komiksie + przykładowe plansze)

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe