banner ad

Do wygrania egzemplarze „Blizny” Auður Avy Ólafsdóttir

5 września 2020

Wspólnie z Wydawnictwem Poznańskim przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać egzemplarze powieści „Blizna” autorstwa Auður Avy Ólafsdóttir.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze przesyconej subtelnym humorem powieści o poszukiwaniu celu i drodze do osobistego odkupienia, która została uhonorowana Nagrodą Rady Nordyckiej i Islandzką Nagrodą Literacką. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Czy w wydawanej od 1956 roku Serii Dzieł Pisarzy Skandynawskich ukazały się jakieś inne książki z Islandii oprócz „Blizny” Auður Avy Ólafsdóttir? Jeśli tak, to podaj ich tytuły i autorów. (2) W którym roku w Islandii opublikowana została debiutancka powieść Auður Avy Ólafsdóttir?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres e-mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Olafsdottir – Blizna”.
Zakończenie konkursu w środę, 16 września, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Jonas Ebeneser zbliża się do pięćdziesiątki, jest po rozwodzie, wyremontował już pięć kuchni, położył kafelki w siedmiu łazienkach, ale nie potrafi ułożyć sobie życia. Postanowił więc ułożyć sobie śmierć. Pakuje do walizki wiertarkę i wyjeżdża do niewielkiego hotelu Silence gdzieś w kraju jeszcze niedawno ogarniętym wojną.

Uhonorowana Nagrodą Rady Nordyckiej i Islandzką Nagrodą Literacką „Blizna” opowiada o życiu, które straciło cel. To porywający i pełen błyskotliwego humoru portret niezwykle wrażliwego mężczyzny w kryzysie.

Tagi: , , , , , , , ,

Kategoria: książkowe