Wygraj „Na własne oczy” Linwooda Barclaya (konkurs 1 z 10) [ZAKOŃCZONY]

5 lipca 2014

na-wlasne-oczy-konkurs
Z okazji przekroczenia liczby dziesięciu tysięcy lubiących nasz profil na Facebooku w ciągu najbliższych dwóch tygodni zaproponujemy wam aż 10 konkursów, w których będziecie mogli zdobyć wiele świetnych książek. Dzisiaj pierwszy z nich, a do wygrania jest najnowsza powieść Linwooda Barclaya pt. „Na własne oczy”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Papierowy Księżyc.

Pięć egzemplarzy trzymającego w napięciu thrillera wychwalanego przez samego Stephena Kinga jako współczesny odpowiednik „Okna na podwórze” Alfreda Hitchcocka rozlosujemy wśród tych, którzy odpowiedzą prawidłowo na pytanie konkursowe.

Pytanie konkursowe jest proste i brzmi: Jak nazywa się fikcyjny program komputerowy podobny do Google Street View, za pomocą którego bohater powieści Thomas Kilbride ogląda ulice miast na całym świecie?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie: „Na własne oczy”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 20 lipca, o 23:59.

?
Konkurs rozstrzygnięty! Prawidłowa odpowiedź brzmi: Whirl360.com.

Egzemplarze powieści „Na własne oczy” otrzymują:

Marek Suchoń
Karolina Kiryjczuk
Robert Jóźwiak
Natalia Magier
Kazimierz Kyrcz

Nagrody wyślemy pocztą w ciągu ok. 2-3 tygodni.
?

Zwycięzcy zostaną wyłonieni losowo spośród prawidłowo nadesłanych odpowiedzi.

Uwaga! Nie zapomnijcie podać nam swoich danych (imię, nazwisko, adres) ? będą nam potrzebne do wysłania nagrody i nie zostaną użyte w żadnym innym celu (po zakończeniu konkursu wszelkie dane są kasowane).

Udział w konkursie i przesłanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Na_wlasne_oczyLinwood Barclay „Na własne oczy”

Opis: Linwood Barclay jest jednym z największych współczesnych autorów literatury sensacyjnej, według wielu opinii jedynym, który może równać się z Harlanem Cobenem. „Na własne oczy” to kolejna powieść tego autora na polskim rynku po dłuższej przerwie. Ta trzymająca w napięciu opowieść o dwóch braciach, którzy niespodziewanie zostają wciągnięci w przerażający wir zabójstw i brutalnej walki o władzę, uważana jest za najlepszą książkę w dotychczasowym dorobku autora. Cierpiący na schizofrenię Thomas Kilbride uważa swój pokój za bezpieczną twierdzę, której stara się nigdy nie opuszczać. Jego obsesją jest analizowanie map. Za pomocą programu przypominającego Google Street View Thomas może podróżować po całym świecie nie wychodząc z pokoju. Ogląda ulicę po ulicy, zapamiętując najdrobniejsze szczegóły, zapisując w pamięci poszczególne budynki oraz twarze ludzi uchwycone na ekranie komputera. Pewnego dnia, zwiedzając jedną z ulic w centrum Nowego Jorku, Thomas dostrzega w oknie mijanego domu przerażającą scenę. Podejrzewa, że jest świadkiem brutalnego morderstwa. Postanawia zwierzyć się swojemu bratu Rayowi ? opiekunowi, łącznikowi z zewnętrznym światem i powiernikowi zawiłych i coraz bardziej niewiarygodnych teorii. Ray traktuje te zwierzenia z przymrużeniem oka, decyduje się jednak przeprowadzić pobieżne śledztwo, aby uspokoić brata. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że wraz z bratem zostali wplątani w śmiertelną intrygę. Co gorsza, znaleźli się na celowniku? Powieść ukazała się pod patronatem Booklips.pl.

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: książkowe