Zobacz, jak wyprawiono świąteczny obiad w Wielkiej Sali Hogwartu

14 grudnia 2015

swiateczny-obiad-hogwart-1
Wytwórnia Warner Bros. przygotowała dla wielbicieli Harry’ego Pottera magiczne wydarzenie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Ci, którzy zapłacili 230 funtów, mogli uczestniczyć w świątecznej kolacji zorganizowanej w Wielkiej Sali Hogwartu znajdującej się w studiu filmowym na obrzeżach Londynu.

Dwustu gości, którzy zjechali się na tę szczególną uroczystość, przywitały w holu ośnieżone choinki i kelnerzy z tacami pełnymi kanapek. Desery płonęły, a szampan i piwo kremowe płynęły strumieniami. Wielu fanów specjalnie na tę okazję przebrało się w togi, w jakich chodzili uczniowie Hogwartu. Na stołach i w otoczeniu dało się zauważyć przeróżne elementy wystroju nawiązujące do świata Harry’ego Pottera. Drugie danie wnieśli na salę zamaskowani śmierciożercy. Podczas przyjęcia odbyła się projekcja filmu z wypowiedziami autorki i gwiazd występujących w ekranizacji sagi o młodym czarodzieju z blizną na czole.

swiateczny-obiad-hogwart-2

Niektórzy z gości wydali na te okazję wieloletnie oszczędności. 27-letnia Elspeth Renfrew dostała bilet w prezencie od siostry bliźniaczki, Janet, która po zdiagnozowaniu u niej kilka miesięcy temu stwardnienia rozsianego, zdecydowała się cieszyć chwilą i spełnić swoje młodzieńcze marzenie. ?Dorastałyśmy z Harrym Potterem. Zawsze byłyśmy w tym samym wieku co on, dlatego czujemy się, jakbyśmy razem z nim uczęszczały do Hogwartu? ? powiedziała Elspeth.

Świąteczny obiad w Wielkiej Sali Hogwartu odbył się 3 grudnia. Na załączonych zdjęciach możecie zobaczyć, jaka atmosfera panowała na uroczystości.

swiateczny-obiad-hogwart-3

[aw]
źródło: Time

Tematy: , , , ,

Kategoria: newsy