banner ad

Wygraj egzemplarze thrillera psychologicznego „Krwawy kwiat” Louise Boije af Gennäs [ZAKONCZONY]

19 lutego 2020


Z okazji premiery „Krwawego kwiatu”, czyli pierwszego tomu napisanej z rozmachem szwedzkiej „Trylogii oporu” Louise Boije af Gennäs, wspólnie z Wydawnictwem Mova przygotowaliśmy dla was konkurs.

Do rozdania mamy trzy egzemplarze niepokojącego thrillera psychologicznego o kobiecie, która zostaje uwikłana w walkę z aparatem władzy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na dwa poniższe pytania.

Pytania konkursowe brzmią następująco: (1) Ile powieści kryminalnych/thrillerów ukazało się do tej pory (do 19 lutego) nakładem działającego od kilku miesięcy wydawnictwa Mova? Podaj ich tytuły. (2) Akcja „Krwawego kwiatu” rozgrywa się w Sztokholmie. Znasz jeszcze jakieś kryminały/thrillery, które osadzone zostały w tym mieście? Wymień przynajmniej dwa tytuły.

?
Konkurs rozstrzygnięty. Prawidłowe odpowiedzi brzmią: (1) Dwie. Oprócz „Krwawego kwiatu” tylko „Przełęcz Diatłowa. Tajemnica Dziewięciorga” jest powieścią (częściowo opartą na faktach), w której opisane jest śledztwo dotyczące zagadkowej śmierci, (2) w odpowiedzi na drugie pytanie wymienialiście m.in. książki Lizy Marklund, Stiega Larssona, Stefana Ahnhema, Kristiny Ohlsson, Jensa Lapidusa czy duetu Hans Rosenfeldt i Michael Hjorth.

Egzemplarze książki „Krwawy kwiat” otrzymują:

Karolina Osewska,
Monika Mielechowicz,
Grzegorz Pawelski.

Nagrody zostaną wysłane w ciągu ok. 1 tygodnia (od otrzymania wszystkich adresów).
?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy redakcji: konkursy.booklips@gmail.com z dopiskiem w temacie „Louise Boije af Gennäs ? Krwawy kwiat”.
Zakończenie konkursu w niedzielę, 1 marca, o godzinie 23:59.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez redakcję spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi.

Nie zapomnijcie podać nam swojego imienia, nazwiska i numeru telefonu. Udział w konkursie i przesłanie swoich danych jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Uwaga! Zgłoszenie konkursowe musi zawierać poniższą formułę:

?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach konkursowych zgodnie z polityką prywatności strony i regulaminem konkursu?.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Booklips.pl (@booklips)

Opis: Po studiach i odbyciu służby wojskowej Sara przeprowadza się do Sztokholmu. Od tajemniczego pożaru, w którym zginął jej ojciec, i brutalnego gwałtu boryka się z silnym stresem pourazowym. Podejmuje pracę w kawiarni i wynajmuje pokój w nieciekawej dzielnicy.

Pewnego dnia poznaje w knajpie Bellę, która proponuje jej pracę marzeń i wspólne mieszkanie. Świetnie się dogadują i wszystko zaczyna się układać. Jednak z czasem Sara zaczyna mieć wrażenie, że wokół dzieje się zbyt wiele dziwnych rzeczy i spotykają ją niepokojące zbiegi okoliczności.

Kiedy do biura dzwoni mężczyzna, który twierdzi, że jest jej ojcem, Sara postanawia się z nim spotkać. Czy to możliwe, że jego śmierć była tylko częścią zaplanowanej intrygi? Jakie tajemnice skrywał przed córką?

W życiu, w którym rzeczywistość przeplata się z fikcją, nic nie jest takie, jakim się wydaje. Szczególnie gdy wokół nie ma nikogo, komu można zaufać.

Tematy: , , , ,

Kategoria: książkowe