Pierwszy zwiastun amerykańskiej ekranizacji powieści „Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego”

27 lipca 2016

zwiastun-holistyczna-agencja-usa
Podczas konwentu Comic-Con w San Diego stacja BBC America zaprezentowała pierwszy zwiastun amerykańskiej ekranizacji powieści Douglasa Adamsa zatytułowanej „Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego”.

Twórcy zapewniają, że w nowej telewizyjnej adaptacji absurdalnych perypetii osobliwego detektywa i jego niechętnego współpracownika uchwycili ducha twórczości Douglasa Adamsa. Serial ma przypominać skrzyżowanie „Sherlocka”, „Nie z tego świata” i „Doktora Who”. Za realizację produkcji odpowiedzialny jest Max Landis („Mistrzowie horroru”, „Victor Frankenstein”, „American Ultra”). W głównych rolach występują Samuel Barnett jako Dirk Gently i Elijah Wood w charakterze jego asystenta Todda. Towarzyszą im Jade Eshete i Hannah Marks.

Na pierwszy sezon serialu złoży się osiem godzinnych odcinków. „Jest tak wiele wątków fabularnych w pierwszym sezonie, że każda z postaci mogłaby grać główną rolę w swoim własnym serialu” – zapowiada Robert Cooper, który pełni rolę showrunnera ekranizacji. Premiera zapowiedziana jest na 22 października.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun amerykańskiej wersji serialu „Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently’ego”:

[am]

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: film