Tegoroczne „Lato z Książką” w Łebie, Szczyrku i Mikołajkach

21 lipca 2014

lato-z-ksiazka-2014
Po sukcesie dwóch edycji „Lata z książką” wydawnictwo Zysk i S-ka postanowiło kontynuować organizacje tego wydarzenia. Na przełomie lipca i sierpnia „Lato z książką” odbędzie się nie tylko w Łebie, lecz także w Szczyrku oraz w Mikołajkach. W każdym z wymienionych miast impreza będzie trwała 4 dni.

Stawiając na bogaty oraz zróżnicowany program, podczas tegorocznej edycji wydarzenia wystąpi kilkudziesięciu autorów, przygotowane zostaną też warsztaty związanych z czytelnictwem (np. proces tworzenia książki, kreatywne pisanie, czytanie ze zrozumieniem itp.). „Znowu chcemy wyjść naprzeciw tradycyjnemu leżakowaniu i zaproponować dobrą zabawę na wysokim poziomie. Tym razem adresatami wydarzenia są nie tylko turyści, którzy w tych dniach będą wypoczywać w Łebie, Szczyrku czy Mikołajkach, lecz fani dobrej literatury z całej Polski. Chcemy, aby brały w nim udział osoby w wieku od 5 do 100 lat. Uważamy, że książka jest idealna dla każdego niezależnie od wieku” – tłumaczą organizatorzy.

Podczas „Lata z książką” będzie można spotkać się m.in. z Marią Czubaszek, Małgorzatą Kalicińską, Marcinem Wolskim, Wojciechem Cejrowskim, Marcinem Mellerem, Anną Dziewit i Stanisławem Tymem. Imprezy zaplanowane są: w Łebie od 26 do 29 lipca, w Mikołajkach od 2 do 5 sierpnia i w Szczyrku od 9 do 12 sierpnia.

lato-z-ksiazka-2014-plakat

fot. Jon Smith/Flickr

Tematy: , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia