banner ad

Przyjdź w marcu na Warszawskie Targi Fantastyki

22 stycznia 2018


U progu kalendarzowej wiosny szykuje się wydarzenie dla miłośników szeroko pojętej fantastyki z centrum Polski. W dniach 17-18 marca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w stolicy odbędą się Warszawskie Targi Fantastyki.

Warszawskie Targi Fantastyki powstały z myślą o wszystkich, którzy kochają fantastykę. Impreza ma pokazać, że książki, filmy, komiksy, gry ? są super! Ale poza nimi jest mnóstwo innych dziedzin, które są inspirowane fantastyką. Że tak na prawdę jedyne, co nas ogranicza, to nasz własny umysł. Podczas targów będzie można obejrzeć asortyment wielu różnych firm związanych z fantastyką. Odwiedzający znajdą tu ręcznie robione cuda sprzedawane przez wyjątkowych kupców i twórców, którzy kochają fantastykę. Będzie można wzbogacić swoją szafę o płaszcze, suknie, bluzki, gorsety, spodnie, dodatki, biżuterię i wszystko to, czego potrzeba, by dopracować swoje cosplayowe stylizacje lub po prostu poczuć się wyjątkowo.

W specjalnej sali odbędą się spotkania z pisarzami i wystawcami, którzy opowiedzą o swojej pracy, pasji, pomysłach, a przede wszystkim o tym, czym dla nich jest fantastyka. Na targach będzie też można zjeść coś dobrego, zostawić dziecko pod czujnym okiem opiekunów w Kids Zone, obejrzeć wystawy fotografii i modeli, posłuchać celtyckiej muzyki (w końcu to Dzień Świętego Patryka) oraz zobaczyć, co nowego można postawić na regale z książkami i półce z grami planszowymi.

„Wydarzenie organizowane jest przez osoby prywatne, a nie konkretny klub fantastyki, chociaż mamy z nimi ścisłe związki i wiele z nich z nami współpracuje. Mamy nadzieję zrobić świetną imprezę, na której wszyscy będziemy się super bawić!” ? piszą organizatorzy. W zeszłym roku w ciągu jednego dnia Targów zgromadzono ponad 100 wystawców, 2200 uczestników i 12 gości. Należy spodziewać się, że w tym roku wszystkiego będzie jeszcze więcej.

Targi odbędą się w samym centrum Warszawy w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy. „To miejsce absolutnie niezwykłe, wyróżniające się wyjątkowym klimatem, zasługujące na oryginalne wydarzenie z profesjonalnym podejściem do uczestników” ? komentują organizatorzy.

Za bilet na imprezę każdy zapłaci tyle, ile zechce (szczegóły tutaj). „Powodów dla których zdecydowaliśmy się na to innowacyjne rozwiązanie było wiele. Ale najważniejszym z nich jest to, że chcieliśmy, żebyście się u nas dobrze bawili! W naszej opinii zdjęcie presji w postaci konkretnie określonej ceny sprzyja zadowoleniu uczestników” ? tłumaczą organizatorzy. „Drugi powód, na który chcielibyśmy zwrócić waszą uwagę, jest taki, że zakup biletu na każdą imprezę, konwent, koncert jest jej oceną. W większości wypadków jest ona binarna: 1 ? wydarzenie jest na tyle fajne, żeby zapłacić za nie cenę biletu, 0 ? wydarzenie jest na tyle kiepskie, że nie warto tej ceny płacić. Nas taka ocena nie satysfakcjonuje, bo tak na prawdę nic nie mówi. Uważasz, że impreza będzie super? Wpłać więcej. Uważasz, że będzie ok? Wpłać mniej. Masz rachunki do popłacenia i nie stać Cię na drogi bilet, ale chcesz przyjść i się dobrze bawić? Wpłać tyle ile masz”.

Warszawskie Targi Fantastyki odbędą się pod patronatem Booklips.pl. Więcej szczegółów na oficjalnej stronie imprezy: targifantastyki.pl.

Tematy: , , , , ,

Kategoria: wydarzenia