Plenerowa kawiarnia i czytelnia w jednym. Lubaszka i Wydawnictwo W.A.B. zapraszają 22 i 23 czerwca na teren Centrum Nauki Kopernik w Warszawie

20 czerwca 2024

Książka i kawa w plenerze? Połączenie idealne na start wakacyjnego sezonu! Warszawska sieć piekarni Lubaszka oraz Wydawnictwa W.A.B. i Uroboros zapraszają do odłożenia telefonu i poznania kogoś nowego przy filiżance aromatycznej kawy i dobrej książce. Już 22 i 23 czerwca przy Centrum Nauki Kopernik w Warszawie stanie darmowa plenerowa kawiarnia i czytelnia połączona ze strefą szybkich spotkań.

Kawa i książka – to brzmi jak duet idealny. Przypadkowa rozmowa o ulubionych lekturach i smakach potrafi przełamać niejedne lody i stać się początkiem pięknej przyjaźni. Warto więc wyjść poza ekran telefonu i spędzić czas w plenerze przy aromatycznej kawie, ciekawej rozmowie i wciągającej książce – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Plenerowa kawiarnia Lubaszki pojawi się na weekend 22-23 czerwca na terenie Centrum Nauki Kopernik przy Planetarium. Na miejscu będzie można spróbować bezpłatnie wypieków i nowych kaw speciality dostępnych w Lubaszce oraz poczytać wybrane nowości z katalogu Wydawnictw W.A.B. i Uroboros. Przestrzeń zostanie zaaranżowana tak, aby móc spędzić miło czas w plenerze ze znajomymi lub z ulubioną książką, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w kawowym speed meetingu.

Zaaranżowana strefa szybkich spotkań ma sprzyjać luźnym rozmowom i poznaniu nowych osób. Przełamywanie pierwszych lodów wspierać będą fiszki z tematycznymi pytaniami i ośmielający prowadzący. Na wszystkich uczestników czekać będą nie tylko kawa i wypieki, ale także prezenty-niespodzianki. Kawowy Speed Meeting poprowadzi Robert Karpowicz, dziennikarz Radia Zet, znany z popularnej serii „Dej Suchara”!

Lubaszka Pop Up Café będzie otwarte 22 i 23 czerwca w godzinach 11:00-16:00. Wydarzenie jest w pełni darmowe dla wszystkich odwiedzających.

[Artykuł sponsorowany]

Tematy: , , , , ,

Kategoria: wydarzenia