PIW organizuje wielki kiermasz. Tysiące tytułów w cenach od 2 do 25 złotych

15 lutego 2016

Uwolnij-magazyn-PIW
3 marca w księgarni Państwowego Instytutu Wydawniczego w Warszawie rozpocznie się jeden z największych w historii wydawnictwa kiermaszów – w sprzedaży znajdzie się kilka tysięcy książek wydanych przez PIW w ciągu 70 lat jego działalności.

Na sprzedaż trafi prawie 3000 książek z takich kategorii, jak: literatura piękna, historia, sztuka, antropologia, eseistyka, książki naukowe, lektury szkolne i słynne serie wydawnicze PIW-u. Tylko dobra literatura! Starocie, książki magazynowane, dublety, nadwyżki nakładów oraz defekty – wszystkie książki w przedziałach cenowych od 2 do 25 złotych.

Wiosenne wietrzenie magazynu Państwowego Instytutu Wydawniczego to drugi kiermasz, jaki zorganizowany zostanie po przekształceniu wydawnictwa w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. 25 lutego na stronie www.piw.pl zostanie opublikowana lista książek dostępnych w sprzedaży podczas marcowego kiermaszu.

Choć wydarzenie skupia się na tytułach przecenionych, będzie to także okazja, aby zakupić z 30% rabatem nowości wydawnicze PIW-u. Kiermasz odbędzie się w budynku wydawnictwa przy ulicy Foksal 17 w Warszawie. Wstęp bezpłatny.

Kiermasz będzie trwał przez ponad tydzień. Godziny otwarcia:

3-4 marca – od 8.30 do 17.00
5-6 marca (weekend) – od 8.30 do 15.30
7-11 marca – od 8.30 do 15.30

Państwowy Instytut Wydawniczy ma również dobrą wiadomość dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w warszawskim kiermaszu. 22 lutego na stronie wydawnictwa uruchomiony zostanie internetowy antykwariat. W jego ofercie znajdziecie kilkaset tytułów wydanych przez PIW w ciągu ostatnich 70 lat.

Tematy: , , , ,

Kategoria: wydarzenia