Pierwsze Targi Książki w Białymstoku

12 kwietnia 2012

W dniach 20-22 kwietnia 2012 roku w Białymstoku odbędą się Targi Książki. Jest to pierwsza tego rodzaju impreza w mieście.

Targi odbywają się pod hasłem „Na pograniczu kultur”. Będzie to wydarzenie transgraniczne, prezentujące dorobek wydawniczy i kulturalny Polski, Rosji, Litwy, Białorusi i Ukrainy oraz innych zaproszonych krajów.

W targach weźmie udział ponad 50 wystawców z całego kraju, m.in. Wydawnictwo Czarne, W.A.B., Wydawnictwo Literackie, Znak, Czarna Owca, Rebis, Dom Wydawniczy Bellona, Nasza Księgarnia i inne.

Organizatorzy zaplanowali również wiele imprez towarzyszących. Podczas targów będzie można spotkać się m.in. z Ignacym Karpowiczem, Hanną Kowalewską, Grzegorzem Kasdepke oraz Domem Wydawniczym Bellona.

Targi potrwają od piątku do niedzieli (20-22 kwietnia) w hali MOSiR przy ul. 11 Listopada 28 w Białymstoku. Organizatorami imprezy są Fundacja Sąsiedzi, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Białymstoku oraz Książnica Podlaska.

Szczegółowy program targów znaleźć można na stronie organizatora. Aktualne informacje zamieszczane są na stronie targów na Facebooku.

Tematy: , , ,

Kategoria: wydarzenia