Jonathan Carroll przyjeżdża do Polski promować nową książkę pt. „Kolacja dla wrony”

8 maja 2017


Jonathan Carroll od lat cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. Nic zatem dziwnego, że to właśnie czytelnicy w naszym kraju jako pierwsi będą mogli przeczytać jego nową książkę zatytułowaną „Kolacja dla wrony”. W maju autor odwiedzi kilka polskich miast, gdzie będzie promował wspomnianą publikację.

Spotkania z czytelnikami zaplanowano w następujących miejscowościach:

17 maja – Szczecin – godz. 18:00 – Empik Kaskada,
18 maja – Poznań – godz. 19:00 – Empik Stary Browar,
20 maja – Warszawa – godz. 16:00 – Warszawskie Targi Książki
21 maja – Wrocław – godz. 19:00 – Biblioteka Grafit
22 maja – Brzeg – godz. 17:00 – Hotel Best Western Plus
22 maja – Oława – godz. 19:00 – Biblioteka Koronka

Podczas spotkań Carroll będzie promował swoją najnowszą książkę zatytułowaną „Kolacja dla wrony”. Zapowiadana przez Rebis publikacja to ponad 500-stronicowy wybór krótkich esejów, spostrzeżeń i refleksji, jakie autor zamieścił w ostatnich latach na swojej stronie internetowej. To swoista mapa po światach wyobraźni Carrolla. Bez względu na to, czy pisze o miłości, książkach, psach czy jedzeniu, zawsze odsłania przed czytelnikami kawałek siebie, zawsze jest otwarty na magiczne chwile, które przynosi życie.

Premiera książki zapowiedziana jest na 23 maja. Spotkania w wymienionych wyżej sześciu miastach będą więc okazją do zakupu egzemplarzy przed pojawieniem się ich na księgarskich półkach.

Jonathan Carroll urodził się 26 stycznia 1949 roku w Nowym Jorku, ale od ponad trzydziestu lat mieszka w Wiedniu. W swojej twórczości łączy elementy realistyczne i niesamowite. Jego debiutancka powieść „Kraina Chichów” znalazła wydawcę dopiero dzięki rekomendacji Stanisława Lema (Carroll uczył w Wiedniu jego syna, Tomasza). Do innych znanych utworów Carrolla zaliczają się: „Głos naszego cienia”, „Dziecko na niebie” czy „Na pastwę aniołów”.

Tematy: , , , , , , , ,

Kategoria: wydarzenia