banner ad

Jesienna edycja Warszawskich Targów Fantastyki odwołana. Organizatorzy szykują się na wiosnę 2021 roku

9 listopada 2020

To w zasadzie była już jedynie formalność, ale organizatorzy Warszawskich Targów Fantastyki oficjalnie odwołali jesienną edycję wydarzenia, które miało odbyć się w dniach 28-29 listopada. Najbliższa edycja targów zaplanowana jest na wiosnę 2021 roku.

Listopad był już trzecim terminem, w którym próbowano zorganizować Warszawskie Targi Fantastyki. Początkowo przygotowywano się na 21-22 marca, kiedy to miała odbyć się edycja wiosenna. Z powodu kwarantanny narodowej przesunięto imprezę na czerwiec. W maju epidemia jednak wciąż trwała i nie zanosiło się na szybkie zniesienie ograniczeń, które uniemożliwiały przeprowadzenie wydarzeń na dużą skalę. Postanowiono więc spotkać się z miłośnikami fantastyki podczas jesiennej edycji targów, licząc, że do tego czasu sytuacja się unormuje. Jak wiemy, stało się inaczej.

„Stan epidemii (a co za tym idzie nałożone na nas wszystkich ograniczenia) ma się świetnie. Obowiązujący nas zakaz organizacji imprez targowych także. I nie zanosi się w najbliższym czasie na jego zniesienie. W tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak przenieść imprezę” – piszą organizatorzy.

Jak informują, wszystkie zakupione wejściówki oraz pakiety zachowują ważność w 2021 roku. Jeśli zaś ktoś nie będzie mógł pojawić się na targach, to może otrzymać zwrot pieniędzy. W tym celu musi skontaktować się z organizatorami. „Natomiast wszystkie dotychczas wykupione, opłacone i niewycofane wejściówki przy odbiorze otrzymają od nas dodatkowy mały bonus” – zapewniają.

Data przyszłorocznej wiosennej edycji Warszawskich Targów Fantastyki ustalona została na 20-21 marca.

[am]

Tematy: , , , ,

Kategoria: wydarzenia